RuyaTabirleri.com

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada işyeri görmek, rüya sahibinin ekmek parası kazandığı yollara, evlilik hayatına, sahip olduğu maddi ve manevi değerlere işaret eder. Kazanç kapısı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bu kapıdan ailesini geçindirdiğine, onların ihtiyaçlarını ve giderlerini karşıladığına tabir edilir. Bu rüya esasen gerçek anlamına çok benzer ve rüyayı gören kişinin ekmek teknesi olarak da değerlendirilebilir.

Rüyada İşyeri Açmak

Bir kişi eğer rüyasında kendisi için bir işyeri açtığını görürse o kimsenin hayatında mutluluk üstüne mutluluk, gelişme üstüne de gelişme yaşanacak demektir. Rüya sahibinin evleneceğine, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine alamet eder.

Bekar kimseler için evlilik düşüncelerini bir süre daha erteleyeceklerine, önceliği iş hayatlarına verip, kariyerlerinde arzu ettikleri noktaya geldikten sonra yuva kuracaklarını, ancak bu erteleme durumunun karşı tarafta belli olumsuzluklara ve rahatsızlıklara neden olacağını ifade eder. Aşırı derecede planlı ve programlı yaşayan rüya sahibinin zaman zaman hayatın akışına uyum sağlayamamaktan ötürü sosyal alanlarda kendini eksik hissedeceğini de bildirir.

Rüyada İşyeri Kurmak

Rüyada işyeri kurmakla, işyeri açmak aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin karşısına bir insan için çıkabilecek en güzel sürprizlerin çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında başarılı ve mutlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İşyeri Soyulması

Bu rüya uğursuzluktur çünkü rüyayı gören kişinin hayatını darmadağın edecek ve tüm huzurunu alıp götürecek bir melanetin ortaya çıkacağına delalet eder. Rüya sahibini çok üzecek, elindekileri kaybetmesine ve darlığa düşmesine neden olacak kötü bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada İşyeri Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin son bulacağı anlamına gelir. Kısmet almaya, kazanç elde etmeye, işleri büyütmeye, ticareti ilerletmeye ve sektöründe bir numara olmaya alamet eder. Gelirin artması ile yorumlanır.

Rüyada İşyeri Değiştirmek

Rüyasında işyeri değiştirdiğini gören kişinin rüyası yaşamında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına rivayet edilir. Gerçek hayatta da yaşanacak değişikliğe ve bu değişikliğin hayır, iyilik, güzellik, zenginlik, sağlık ve huzur getireceğine delalet eder.

Rüyada işyeri görmek, kişinin hem aklını, hem de ruhunu meşgul edecek bir uğraş içinde olacağını, var olan mesleki kariyerini bambaşka bir alanda sürdürmeye karar vereceğini ve finansal durumunu bir üst düzeye taşıyacak olan karlı anlaşmalara imza atacağını ve aile üyelerinin de rahat bir geleceğe kavuşmalarını sağlayacağını alamet eder. İş yeri gören kimseler akıl yolu ile alacakları kararlar neticesinde hayatlarını çok daha iyi koşullarda sürdürürler. Mantık evliliği yapılacağını da bildiren rüya, kişinin hiç kesilmeyen rızkı sayesinde geçim sıkıntısı nedir bilmeden yaşayacağını, bereketi daim olan parasal durumuyla da her istediğini elde edeceğini bildirir. Çalışkanlığı ve hırsı ile her türlü güçlükle tek başına mücadele eden kişinin şartları çok daha iyi olan bir kurum ya da firmadan iş teklifi alacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada İşyeri Kapatmak

İflas nedeniyle işyeri kapattığını görmek aksine yorumlanır ve kişinin yeni, güzel başlangıçlar yapacağına, var olan iş hayatında daha yüksek makamlara erişeceğine tabir edilir. Sebebi hatırlanmayan şekilde işyeri kapatmak ise, girişimlerde bulunmak isteyenlerin kendilerinden daha tecrübe sahibi birinden yardım göreceklerine ve ellerindeki sermayeyi akıllıca kullanarak zenginleşeceklerini delalet eder.

Rüyada İşyeri Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle mesleki yaşantısı aşırı yoğun olan ve mesai saatleri konusunda sıkıntı yaşayan kimselerin bilinçaltını temsil eder. Gün içinde sürekli işle ilgili düşünceleri olan kişilerde uyku esnasında da işle ilgili rüyalar görülmesi oldukça sık rastlanan bir durumdur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşyeri Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. melek (02 Aralık 2014 saat: 04:32)

  Bizim dükkanımız var deterjancı oraya müsteri geliyor. Annem ve ben varım dükkanda. Müşterilerle ilgilenmeye başlıyoruz buyrun diye arkada da bir kapı var aşağısı depo gibi bisi. Arlaya plastik ürünlerin yanına gittiler bende arkalarından gittim bi baktım kapıdan anahtarla acarak aşağı inmişler. Bizde annemlr ikimiz korktuk inemedik silah falan vardır diye. Dükkanımızın hemen yanında amcamların ev var biz amcamın ziline basıp onu çağırdık. O aşağıya indi bi baktık ürünleri kapının önüne çıkarmışlar işine yaradıklarını topladılar ve kaçtılar bişi yapamadık.

 2. Anonim (02 Aralık 2014 saat: 04:29)

  Bizim dükkanımız var deterjancı oraya müsteri geliyor. Annem ve ben varım dükkanda. Müşterilerle ilgilenmeye başlıyoruz buyrun diye arkada da bir kapı var aşağısı depo gibi bisi. Arlaya plastik ürünlerin yanına gittiler bende arkalarından gittim bi baktım kapıdan anahtarla acarak aşağı inmişler. Bizde annemlr ikimiz korktuk inemedik silah falan vardır diye. Dükkanımızın hemen yanında amcamların ev var biz amcamın ziline basıp onu çağırdık. O aşağıya indi bi baktık ürünleri kapının önüne çıkarmışlar işine yaradıklarını topladılar ve kaçtılar bişi yapamadık.

 3. ahmet (10 Kasım 2014 saat: 04:33)

  Rüyamda benim iş yerimin ikinci katında bir insan bağlanmış ve yanına birde köpek başlamışlar. Ben bunu görüyorum ve tepkisiz kalıyorum polise ve herhangi bir yere haber vermiyorum.Kim seni buraya bağladığını sorduğumda bir arkadaş kız yüzünden bağladı dedi.Bende seni çözeyim dediğimde ama sen tehlikeli bir insana benziyorsun dedim bir şey yapmazsan çözeyim dediğimde abi olmaz ben aranıyorum
  Ailene haber vereyim dediğimde onlar Kayseri’de nasıl gelirler dedi.Ben uyandım ve uyuyamıyorum bu ne demek lütfen yorumlayın

 4. ayşıl akar (20 Ekim 2014 saat: 11:19)

  merhaba eskiiş yerimden kırgın ayrıldım ama bayramlarda görüşüyoruz birbirimize görünce saygılı davranıyoruz ama içten kırgınız bu akşam o iş yerime gitmişiz serı gibi yeşil gibi kadife gibi kalın kendinden motifli perde takmaya duvara güzel tablolar takılıyor yani süsülüyoruz bende ordayım orası el değiştirmişti ilk mal sahibi olan kadında ev köpeğiyle gelmiş kahverengli sakin iyi huylu köpek ben onu seviyorum sonra bir bahçe gibi biryerden ilk sahibi ile patates yeşil kabak yeşli biber topluyoruz o arsızca gözü aç gibi bende gözü tok az az toplamaya çalışıyorum sonra bir otobüse binip birsürü genç kız ilk sahibi kadın ayrılıyoruz rüyada bitiyor sevgiler yorumlarınızı bekliyorum etki altında kaldım neden iş arıyorum biraz borcum var ödeme güçlüğü çekiyorum dar gelirliyim kuruntulu yaşıyorum tekrar teşekkür eder sevgiler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,