RuyaTabirleri.com

Rüyada İtfaiye Görmek

Rüyada itfaiye görmek, rüya sahibinin içine su serpecek, yüreğini rahatlatacak, huzurunu, keyfini ve neşesini yerine getirecek, onu ağız tadına ve mutluluğa kavuşturacak, sevinçli ve olumlu olaylar yaşayacağına bu sayede kötü günlerini unutacağına işaret eder. Problemlerin çözüleceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına tabir edilir. Çok güzel bir rüyadır, kişinin imdat dediğinde kendisine bir kaşık su verecek kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada İtfaiye Arabası Görmek

Rüyada itfaiye arabası görmek, sevinç gözyaşı dökmeye, hayalleri gerçekleştirmeye ve mutluluk sarhoşu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada İtfaiye Çağırmak

Rüyada itfaiye çağırmak, rüya sahibinin yaşayacağı kötü günlere, bu nedenle moral bozukluğu, can sıkıntısı ve mutsuzlukla geçireceği zor bir döneme işaret eder. İşlerin ve hayatın aksi şekilde ilerleyeceğine, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine yorulur.

Rüyada İtfaiye Merdiveni Görmek

Rüyada itfaiye merdiveni görmek, hayırlı olacak, ömür boyu mutluluk ve huzur getirecek bir evlilik yapmaya, eşinden ve çocuklarından yana hayır bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin çok sağlam temeller üzerine kurulu bir yuvası olacağı ve aile bireylerinin birbirlerine sıkı sıkıya kenetleneceği anlamına gelir.

Rüyada İtfaiye Hortumu Görmek

Rüyasında itfaiye hortumu gören kişinin işleri aksayacak, plan ve programı suya düşecek, hiçbir şey hesapladığı ve düşündüğü gibi olmayacak demektir. Kişi, üzgün ve umutsuz olacak, uzun zamandır gerçekleştirmek istediği hayallerinin gerçekleşmemesiyle birlikte kendini çok kötü hissedecektir diye değerlendirilir.

Rüyada İtfaiyeci Olduğunu Görmek

Rüyada itfaiyeci olduğunu görmek, rüya sahibinin daha önce deneyip de başarısız olduğu işlere tekrar girişmeyeceğine, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İtfaiye Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hüseyin (24 Eylül 2015 saat: 06:50)

    rüyamda Babam itfaiye kullanıyordu yangın ihbarı geliyor Ve Banada Haber veriyor Bende diğer itfaiye aracını kullanıp yangın yerine gidiyoruz orda ev yanıyor ateşler çıkıyor Ama Ben söndürmeye çalışanları izliyordum oralarda gezinip bakıyordum.

  2. Merve (23 Ağustos 2015 saat: 12:42)

    ruyamda yaz gunu kar yahiyor ve ulkede pkk ile kucuk catismalarin oldugunu goruyorum. Bir suru asker ve polis evimizin etrafinda kamp kuruyor bolgeyi koruyor bir nevi. Helikopterli bir askerle konusuyorum yollarin kapali oldugunu ise gidemeyecegimizi soyluyor. Daha sonra arka mahjallede yangn cikiyor itfaiye aracini suren polis goruyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,