RuyaTabirleri.com

Rüyada İtiraf Görmek

Rüyada itiraf görmek, kişinin çalışma arkadaşları veya amirleri tarafından onore edilecek bir başarıya imza atması anlamına geldiği gibi, aynı zamanda da sakladığı bir sır olduğuna da tabir edilir. İtirafın durumuna veya kimin ettiğine göre değişik şekillerde yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada İtiraf Etmek

Birinin velayetini almak ya da bir başkasına vekalet etmek anlamına gelir. İslami olarak kişi itiraf ettiğini görürse Allah’tan af diler ve günahlarından dolayı derin bir pişmanlık ve üzüntü duyar. İtiraf etmek yapılan yanlışın farkına varmak, daha iyi bir insan olmak için uğraşmak anlamına geldiği gibi, aynı zamanda da başkalarına haksızlık etmeden yaşamak anlamına da gelir. İtiraf ettiğini gören kişi gerçek yaşamında kalbini kırdığı veya haksızlık ettiğini düşündüğü bir kimseden özür diler.

Rüyada Birinin Kendisine İtiraf Ettiğini Görmek

Tanıdık birinin kişiye bir itirafta bulunduğunu görmek rüya sahibinin o kimse tarafından gerçek yaşamda aldatılacağına veya o kimsenin önemli bir açığını, yalanını yakalayacağına işarettir. Hiç tanınmayan birinin itirafta bulunduğunu görmek ise, yakın zamanda girilecek kalabalık ortamlara dikkat etmek gerektiğine, kişinin üzerine vazife olmayan işlere karışmamasına dair bir uyarı olarak ele alınmalıdır.

Rüyada İtiraf Etmek İstemek

Genellikle vicdan azabı çekilen bir mevzuya işaret eder. Rüya sahibini sürekli rahatsız eden ve bilinçaltını meşgul eden bir olayın varlığına delalet eden rüya, kişinin bu durumdan kurtulmak için savaş verdiğine ve her fırsatta bu sıkıntıyı yok etmek için çözüm aradığına yorulur. İtiraf etmek istemek tövbe etmek, günahlardan kurtulmak, aile üyelerinin yeniden güvenini kazanmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada İtiraf Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltını sürekli rahatsız eden bir sır veya yalana sahip olan kişilerin ruhsal durumlarını yansıtır. İtiraf genellikle kişiyi çok uzun süreler boyunca rahatsız eden gizli bir bilgi veya duruma yönelik bilgiler verir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İtiraf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Isil (27 Temmuz 2016 saat: 11:40)

    Ruyamda 5 yil evvel beni kandirip ortadan kaybolan nisanlimla yuzyuze geliyorduk ben icimdekileei ona soyluyordum ve o da bana neden gittigini anlatiyordu.kavga etmiyorduk ama sundugu gerekceyi sacma buluyordum.ustu baai hic onun tarzi degildi ayaginda alamaaiz bir terlik ustunde yasli amca kumas pantolonu.sonra evli bir arkadasina gidecegi icin ona ev beskyeai valiz almak iayihor ben de sacmalama valiz olmaz diyorum ve vitrin icin ev esyasi bakiyoruz birlikte.

  2. Kurt (23 Aralık 2015 saat: 12:57)

    Bir arabanin icinde esim cocuklarim kaynanam yolculuk ederken kaynanam bana neden esimle ayrildimizi sormasi bende esime ömrumu adadimi ve aglamaya basladimi o anda esimde benim icin omrunu adadini ve bana sarilarak aglamaya basladini kaynanamin agladini gordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,