RuyaTabirleri.com

Rüyada İtmek

Rüyada itmek, var olan şartları zorlamak anlamına gelir ve kişinin içinde bulunduğu durumu çok daha iyi bir hale sokmak için üstün çaba göstermesi anlamına gelir. İtilen nesneye göre değişik anlamlar içerebilir ve rüyanın geneline bakarak tabir edilmesi çok daha doğru olacaktır. Karışıklık içinde geçen bir hayattan sıkılmak anlamına gelen rüya, sağlık ile ilgili yaşanan sıkıntıların da kişinin mücadeleci davranışı sonunda ortadan kalkacağını tabir eder.

Rüyada Kapı İtmek

İş arayan kişilerin ellerindeki tüm gücü kullandıklarına, karşılarına çıkan her işe severek ve büyük bir hevesle yaklaşacaklarına, şartların değişmesi için fedakârlık yapan kişinin eninde sonunda hak ettiği mutluluğu yakalayacağına alamettir. Sorumlulukların artması ile kişinin başka arayışlara gireceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına tabir edilir. Her türlü çıkarcı ve bencil kişilerden uzak kalınarak daha huzurlu bir hayata sahip olunacağının da altını çizen bir rüyadır.

Rüyada Duvar İtmek

Engellerle güçlü bir şekilde mücadele edileceğini ve kişinin kuşkularından, kendisini saran korkulardan kurtulacağını gösterir. Rüya sahibinin kendisine engel olan veya tavırlarıyla sürekli kendisini eleştiren arkadaşlarından kurtulacağını ve yeni bir hayata başlamak için hamle yapacağını bildirir. Sahip olunanların daha da fazlasını istemeye de işaret olan rüya bazen şartları fazla zorlamak ve sonunda yıpranmak anlamına da gelir. Çalışılan işten ayrılıp yeni bir işe girmek, içindeki cevheri ve sorumluluk duygusunu ortaya çıkarabileceği bir pozisyona sahip olmak anlamına da gelir.

Rüyada İtmenin Psikolojik Yorumu

Zorlu bir hayat mücadelesi içinde olan, yaşadığı hayattan dolayı yıpranan, kendisinde yeniden başlamak için cesaret bulamayan ve aile kurmaktan korkan kişilerin aldığı ani bir kararla hayatını değiştirmek istediğinin işaretidir. Gün ışığına çıkarmaya cesaret edilemeyen gücün ve zekanın uygun bir zamanda başkalarına da sunulmak istendiğinin alametidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!