RuyaTabirleri.com

Rüyada İyileşmek

Rüyada iyileşmek, gerçekte de hastalıktan kurtulmak demektir ve her kim bu rüyayı görürse derdine çare, hastalığına şifa bulur. Tüm problemlerin geçici olduğuna dair işaret olarak görülmelidir. Kişinin kendisine yeni bir yol çizeceğine ve geçmişle hesabını kapatarak sadece önüne bakarak ilerleyeceğine yorumlanır. Hayat enerjisinin yükselmesiyle beraber kişinin tüm yarım kalan işlerini halledeceğini, kendisinden beklenen vazifeleri en doğru şekilde yerine getireceğini ifade eder. Yüksek hedeflerin bile gerçekleşeceğini müjdeleyen rüya, karamsarlıktan kurtulmanın, işine dört elle sarılmanın kişiye gelecekte çok faydalı geri dönüşleri olacağını ve başarının kaçınılmazlığını tabir eder. Zihinsel sorunlardan uzaklaşmak ve aşırı hırs yerine nefis kontrolü yapmak anlamındadır.

Rüyada Hasta Birinin İyileştiğini Görmek

Nasibinin fazlalaşmasına ve rızkın artmasına yorumlandığı gibi, hasta kimseler için şifa bulacaklarını ve eskisi gibi ayağa kalkıp normal hayatlarına geri döneceklerini bildirir. Rüya sahibinin günahlarının affedileceğine alamet eder ve işlerde kolaylığa alamettir. Yaşanılan yerde dayanışmanın artmasına ve insanların iyiliklerinin gözetilmesine tabir edilir. Tezkere almak, hapisten kurtulmak ve mahkemelik durumlarda lehe sonuç almak anlamına gelir. İşsizlikten kurtulmak ve düzenli maaş alınacak iyi bir işe girmek demektir.

Rüyada Hastane Görmek

Kişinin derdine derman olacak yakın dostların ve akrabaların varlığına tabir edilir. Her derdinde yanında birini bulmak, ömür boyu yalnız kalmamak ve yetiştirdiği evlatlarının hayırlı kişiler olmasını görüp sevinmek demektir. Kazancın kimseye muhtaç olmayacak kadar yeterli olmasına ve başını sokacak bir ev almaya, sıhhatine kavuşmaya alamettir. Problemlerin sonuna gelindiğini ve artık rahat nefes alacak olmayı tabir eder.

Rüyada İyileşmenin Psikolojik Yorumu

Güçsüz ve isteksiz hisseden kişilerin kendilerini ayağa kaldırmak, dayanma güçlerini artırmak için sürekli motivasyona ihtiyaç duyduklarını ve bunun için çaba gösterdiklerini bildirir. Kendisini her zaman garanti altında hissetmek isteyen kişilerin maddi durumlarını iyileştirmek adına harcamalarına aşırı dikkat ettiklerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!