RuyaTabirleri.com

Rüyada İzlenmek

Rüyada izlenmek, rüyayı gören kişinin yaşamının düzene girmeye başlayacağına, yatırımlarının kar getireceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına ve karşısına sürpriz gelişmelerin çıkacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin en umutsuz, en mutsuz olduğu ve tabiri caizse elini eteğini herşeyden çektiği anda yani kişinin tam yolun sonuna geldiğini ve herşeyin bittiğini düşündüğü sırada şifalara kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Gizlice İzlenmek

Rüyayı gören kişinin kazancının daha bereketli olması için sadakasını ve zekatını vermeyi ihmal etmemesi gerektiği şeklinde yorumlanırken aynı zamanda da rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada Tuvalette İzlenmek

Rüyayı gören kişinin etrafındaki meraklı bazı kimselerin varlığına delalet eder. Rüya sahibi hakkında bilgi edinmek isteyen, ne yaptığını bilmenin çabasında olan, bazı insanlara ve onların da amaçlarını gerçekleştirmek için gösterdiği çabalara ve başvurduğu yollara işaret eder.

Rüyada Erkek Tarafından İzlenmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine hayır ve mutluluk getirecek, onu koruyup kollayacak, başarılı olması için destekleyecek ve ondan hiçbir fedakârlığı esirgemeyecek, iyi kalpli, iyi niyetli, rüya sahibini seven ve ona değer veren bir erkeğin varlığına delalet eder.

Rüyada Sevişirken İzlenmek

Rüyayı gören kişinin yolunda giden hayatına imrenen, gıptayla bakan ve kötü niyetler taşımadan kıskanan kimselerin olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin herkesin hayal ettiği bir yaşamı olduğuna ve insanların da onun sahip olduklarına heveslendiğine rivayet edilir.

Rüyada Banyoda İzlenmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatıyla ilgili bazı gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin durgun, sessiz ve hareketsiz devam eden yaşamına renk, heyecan ve mutluluk geleceğine yorulur ve rüya sahibi için hayır olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,