RuyaTabirleri.com

Rüyada İzmarit Görmek

Rüyada izmarit görmek, mutluluk dolu hayatın sonuna gelindiğini, kişinin bundan sonra önceki hayatından biraz daha farklı bir yaşam sürdürmek zorunda kalacağını bildirir. Özellikle rahat bir hayat yaşayan ve her zaman bu şekilde yaşamaya alışmış kişilerin mevcut durumlarında meydana gelen değişiklikler yüzünden sosyal açıdan daha geri planda kalacaklarına, psikolojik olarak yaşadıkları bu yeni hayatı kabul etmekte zorlanacaklarına ve daha yoksul bir yaşama alışmak zorunda kalacaklarına alamet eder. Farklı bir yoruma göre ise izmarit görmek kişinin hayattaki her zevki tatmak için derin bir arzu duyduğuna ve ilgi alanının çok geniş olduğuna, sürekli olarak değişiklik yapmak isteğine alamettir.

Rüyada Sokağa İzmarit Atmak

Yarını düşünmeyen rüya sahibinin şu an elindeki fırsatları kullanırken çok savurgan olduğuna ve daha sonra bunun için pişmanlık duyacağına alamettir. Şükretmek için fazlasıyla sebebe sahip olmasına rağmen bunları göremeyen ve her zaman daha fazlasına sahip olmak isteyen kişilerin bir gün bugünlerini arar hale geleceklerini bildirir. Gösterişi çok sevdiği için sahip oldukları ile her daim övünen, bunları daha yoksul kişileri üzecek şekilde kullanan kişilerin yaşayacakları bir aksilik sonrasında o insanlardan da zor bir duruma düşeceklerini bildirir.

Rüyada İzmarit Toplamak

Yoksulluk yüzünden yaşanılan sıkıntıların kişinin gururunu kırdığına, başka kişilerin eline bakan ve yardıma muhtaç olan kimselerin ruhsal olarak aşırı yıpranacaklarına işaret eder. Yaşamsal şartların iyileşmediğine, zorlukların bir süre daha devam edeceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada İzmarit Görmenin Psikolojik Yorumu

Bitik ve yorgun hissedildiğinin, yaşama sevincinin azalması sonucunda kişinin kendisini daha da geri plana çektiğinin, arkadaşlarla iletişimin azalarak, yalnızlığın arttığının işaretidir. İzmarit aynı zamanda ayakta kalmakta güçlük çeken kişilerin intihara meyilli bir duruma geldiklerini ve yardım almaları gerektiğinin de altını çizer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İzmarit Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Batuhan Ünal (23 Kasım 2015 saat: 05:30)

    Adım Batuhan. Size annemin gördüğü rüyayı anlatacağım az önce korkuyla uyandı. Rüyasında kulaklarımdan sürekli avuç avuç izmarit dökülüyormuş. O yüzüme damacanayla su vurdukça ben kafamı yam eğince avuç avuç izmarit geliyormuş. Ve üstümde forma varmış. Sürekli Top oynayan bir insan olduğum için mi bilmiyorum. Bana bu hafta futbola gitme dedi. Bu arada vücüdümda inanılmaz bir halsizlik ve çok uzun zamandır psikolojik rahatsizliklarim var. Maddi açıdan da hep zor durumdaydık. Iki ay önce annemin ayağı kırıldı ve ona da çoğu işlerinde kardeşim ve babamla beraber yardım etmeye çalışıyoruz. Kötü bir haber alacak mıyım bilmiyorum. Allah’a yalvarıyorum tek dayanağımız o. Ekstra bir husus daha var. Annem Vücudumun bel bölgesinin biraz daha üst kısmında bir delik görmuş parmak girecek kadar. Bir haftadır da sebebini bilmediğim şekilde gösterdiği bölgemde ağrı var. Ufak bir noktada etkili bir ağrı. Annem ne zaman böyle korku dolu rüylar görse bir şey oluyor. Daha önce de hep böyle
    oldu.

  2. ..... (05 Kasım 2015 saat: 01:07)

    Rüyamda din adamlarının arasındaydım bağdaş kurmusduk hepimiz kadinlar erkekler vardi nur yuzlulerdi herkes dua ediyordu yukardan bir ses geldi ben sizi duyuyorum diye bir ses sonra dedilerki Peygamber Efendimiz s.a.v. seslendini soylediler nedir aceba anlami?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,