RuyaTabirleri.com

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, öncelikli olarak güvende olmaya ve rüya sahibine edilen hayır duaları sayesinde korunmaya delalet eder. Rüyada jandarma gören kişi için dualarını esirgemeyen kişiler olduğu ve bu duaların Allah katında kabul olması sayesinde belalardan, kazalardan, musibetten, dedikodudan ve kem gözden uzak olacağı yorumu yapılır. Bu rüya, kişinin toplumda sözü geçen, itibar sahibi ve önemli bir kariyeri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, sahip olduğu makam sayesinde, herkesin karşısına geçip de laf söylemeye cesaret edeceği biri değildir ve toplumda büyük bir ağırlığı vardır. Rüyada jandarma gören kişinin zahmetli ve kendisine sürekli zorluk çıkaracak bir işi olacaktır. Bu iş, rüya sahibinin uzunca bir süre başını ağartacak demektir.

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüya sahibinin başının dertte olduğu anlamına gelir. Rüyasında jandarma tarafından tutuklandığını gören kişi, belalı kişilerle birlikte bir takım gayri meşru işlere bulaşacak sonrada bunun ceremesini çekecek demektir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüya sahibinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan izin alması gerekeceğine delalet eder. Rüyasında jandarma arabası gören kişi, işini halledebilmek için bir süre devlet dairelerinin kapısını aşındırmak zorunda kalabilir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyasında jandarma olduğunu gören kişinin hayatta her işi gücü rast gider, istediği her işi başarmaya gücü ve kudreti olur diye tabir edilir. Rüya sahibi tanıdık kişileri araya sokmak zorunda kalmadan, ondan bundan yardım dilenmek zorunda olmadan elini attığı her işte muvaffak olur ve karlı çıkar.

Rüyada Karakol Görmek

Rüya sahibinin yapmadığı bir iş nedeni ile suçlanmasına ve günah keçisi sayılmasına işaret eder. Kişinin günahsızlığını ispat etmesi için büyük bir mücadele vereceğine ve ecel terleri akıtacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Jandarma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. rişan (03 Mart 2014 saat: 14:23)

    rüyamda eşimle beraber kır gibi bir yerdeydim…ben çıplak ayakla otların arASINda yürüyordum .eşimin ayağında ayakkabısı vardı elimden tutuyordu .ayy bende ayakkabı giyseydim iyi olcaktı diyordum eşim gülümsüyor…otlar yarı kurak yarı yeşildi..sonra sağa dönüyorduk orda bacağımıza kadar yumuşak toprak üzerinde birsürü siyah çiçek ot gibi uzunca dar bir yoldayız eşim korktuğumu anlıyor ve beni sırtına alıp öyle yürümeye devam ediyor.bitişinde beton var ordan aşagısı yemyeşill çok güzel bir deniz inip yüzmeye başladık ben nedense hani kurtarma pozisyonunda eşimi başından yüzdürüyordum ..arkamızda bilmediğim iki adam bizi izliyordu.birden eşim sahilde ben denizdeydim yanımda 3 kişi 2 kız bir erkek yüzmeye dewam ediyordum….sonra birden yine dağlık bir yere geldik kaçırmışlarmı ne bizi teröristler…sonra birsürü jandarma komando geldi 3 minübüs dolusu ve bize hemen 2 saniye içinde gidebileceğiniz yere gidin uzaklaşın diolardı bende bir yolun karşısına geçtim annemle babamın minübüsü ve bir çok kaçan insanla birlikte bindim ama eşim yoktu sonra biz arabayla dağ yolunda gitmeye başladık uyandım çok etkilendim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,