RuyaTabirleri.com

Rüyada Japon Görmek

Rüyada japon görmek, mutluluk, huzur, sıhhat, iyilik, güzellik ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin aradığı saadeti sonunda bulacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok güzel olacağına, şansının daima açık, kısmetinin de bol olmasına işaret eder. Rüyada japon görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesi, problemlerinin çözülmesi, geçim sıkıntısının bitmesi ile yorumlanırken bir yandan da rüya sahibinin yalnızlığına veda edeceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada Japon Gülü Görmek

Rüyada japon gülü görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan değişikliğe işaret eder. Kişi, kafa dinlemek, dinlenmek ve her günü aynı geçen hayatından biraz uzaklaşmak için mekân değiştirecek ve uzun süre ortalıkta olmayacak demektir.

Rüyada Japon Balığı Görmek

Rüyada japon balığı görmek,rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşmesine ve yüzünün gülmesine tabir edilir. Kişi, uzun zamandır üzerinde çalışıp, planladığı bir konuda muvaffak olacaktır.

Rüyada Japon Kadın Görmek

Rüyada japon kadın görmek, rüya sahibinin yeni yerler görmesine, balta girmemiş bakir ve taze ormanlar keşfetmesine, çok eğleneceği, mutlu olacağı ve bir rüya gibi geçireceği bir tatile çıkacağına yorulur.

Rüyada Japon Bebek Görmek

Rüyada japon bebek görmek, rüya sahibinin masum ve iyi niyetleri olduğuna herkese karşı katıksız, temiz ve güzel duygularla yaklaştığına delalet eder. Bu durum rüyayı gören kişi için bazen dezavantaj olabilir ve art niyetli kişiler kendisinin iyi niyetinden faydalanmak isteyebilirler.

Rüyada Japon’la Evlenmek

Rüyada japon biriyle evlenmek, hoş bir jestle karşılaşmaya ve çok mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibi küçük bir hediye alabilir ya da özellikle kendisi için organize edilmiş, üzerinde çalışılmış, emek harcanmış bir durumla karşılaşabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!