RuyaTabirleri.com

Rüyada Jelibon Görmek

Rüyada jelibon görmek, bekarlar için yabancı uyruklu biri ile evlenmek anlamına gelir. Kişinin kültürel olarak farklı olduğu ancak birlikte çok iyi vakit geçirdiği biri ile aşk yaşaması, değişik ortamlarda bulunması ve yeni ufuklar kazandıracak arkadaşlıklar kurması şeklinde de tabir edilir. Jelibon çocuk sahibi olmaya, her türlü müjdeli habere ve kişinin fikirleri ile istediği zengin hayata kavuşabileceğine işarettir. Yeni bir icat geliştirmeye veya kişiye çok para kazandıracak bir proje üretmesine, özellikle sanatla uğraşanların eserleri sayesinde varlıklı, ünlü ve herkesin takdir ettiği biri haline geleceğini, sanatıyla kıtaları aşacak bir şöhrete kavuşacağını da işaret eder. Eğlence içinde geçecek günlere, kutlama yapmaya ve çocuk gibi neşe içinde olmaya da yorumlanan rüya sıkıntısız geçecek güzel günlerin müjdesini verir.

Rüyada Jelibon Yediğini Görmek

Kalbi boş olsa da kişinin hayatında onu mutlu edecek çok sayıda kişinin olacağını, duygusal açıdan eksiklik duymadan, kendisine yeterek yaşayacağını bildirir. Yetişkin erkekler için kendilerinden küçük ve henüz olgunlaşmamış genç bir bayanla gönül macerası yaşayacaklarının alametidir. Yaşı ilerlemiş veya yaşlı kişilerin bu rüyayı görmeleri ise, eşleri ile ikinci bahar olarak nitelendirilebilecek güzel günler yaşayacaklarını, ağızlarının tadı kadar sağlıklarının da yerinde olacağını delalet eder.

Rüyada Jelibon Satın Almak

Fedakarlıkta bulunulacak bir döneme, işlerin biraz daha yoğunlaşacağına ve özellikle sağlık konusunda ayak bölgesinde sıkıntılar yaşanabileceğine alamettir. Geçici sıkıntı veya rahatsızlıklara işaret eden rüya, kişinin biraz sabır ve azim sayesinde bugünleri atlatacağını, eskisi gibi daha sakin ve rahat bir hayata devam edeceğini ifade eder.

Rüyada Jelibon Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal olarak kişinin ani patlamalar yaşadığını, genellikle melankolik ve histerik bir durum içinde olduğundan dolayı çevresinde hoş karşılanmadığını bildirir. Olgunlaşmamış kişiliği, her şeye heves etme ve amaç edinememe durumuna da işaret ettiği gibi, çocukluğunu doyarak yaşayamamış kişilerin içinde kalan ukdeyi de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!