RuyaTabirleri.com

Rüyada Jet Uçağı Görmek

Rüyada jet uçağı görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işler ve gerçekleştirdiği projeler sayesinde en kısa sürede ve çok hızlı bir şekilde başarıya ulaşacağına ve çok büyük paralar kazanacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, tez canlı  bir kişiliğe sahip olduğuna ve böyle davrandığına delalet edilir.

Rüyada Jet Görmek

Rüyada jet görmek, rüyada jet uçağı görmek ile aynı anlama gelir. İş hayatında ortaya konan performans sayesinde hayırlı işlere girileceğine yorumlanır.

Rüyada Jet Uçağına Binmek

Rüyada jet uçağına binmek, uzun yıllardır çalışılan iş yerinde yapılan başarılı işler ve gösterilen performans sayesinde iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına işaret edilir.

Rüyada Jet Ski Görmek

Rüyada jet ski gören kişinin, maceraperest bir yapıya sahip olduğunu ve yenilikleri, yeni insanlar ve yeni yerler ile tanışmayı çok sevdiğini ortaya koymaktadır.

Rüyada Jet Ski Kullanmak

Rüyada jet ski kullanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında serüven yaşamayı seven bir kişi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Zeplin Görmek

Rüyada zeplin görmek, uzun zamandır rüya sahibinin, gerçekleştirdiği projelerden ötürü çok başarı kazanacağına ve  uzun süreli bir miktar para sahibi olunacağına delalet edilir. Aynı zamanda, çok sevilen ve saygı duyulan bir akrabanın kazanacağı ve çok iyi ve hayırlı şeylere vesile olacak başarıya işaret edilir.

Rüyada Zeplinin Havalandığını Görmek

Rüyada zeplinin havalandığını gören kişinin, iş hayatı ve sosyal hayatı ile ilgili hayırlı ve çok güzel bir haber duyacağına yorulur.

Rüyada Zeplinin Yere İndiğini Görmek

Rüyada zeplinin yere indiğini görmek, günlük hayat içerisinde tanışılacak ve çok zengin ve çok nüfuzlu biri ile bir dostluk kurulacağına ve önemli projeler yapılacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!