RuyaTabirleri.com

Rüyada Jeton Görmek

Rüyada jeton görmek, genellikle tatil amaçlı çıkılacak kısa seyahatlere, tatillere veya gezilere yorumlanır. Dostlardan gelen düğün veya iş haberlerine sevinmeye, var olan işten elde edilecek gelir sayesinde ev almaya ya da yatırım yapmaya, şanslı biri olmaya ve kısa zamanda zenginleşmeye de alamet eder. Jeton görenler gün içinde pek çok farklı kişiden yeni, güzel haberler alırlar. Büyük bir fırsatı alamet eden rüya, hayat eşinin bulunması, ömür boyu sürecek, kişinin her anında ona desteğini esirgemeyecek güzel dostluklar kurulması, var olan ilişkilerde karşılıklı anlayışın ve sevginin artması anlamlarına gelir. Jeton gören kimseler kendilerine sunulacak çok sayıda fırsat sayesinde iyi bir gelecek planlaması yaparlar. Talihi açılan rüya sahibinin sorunsuz bir dönem geçirmesine ve çıkacağı yolculuklarda başka fırsatlar elde ederek döneceğini de delalet eder.

Rüyada Jeton Bulmak

Kişinin içindeki cevheri ortaya çıkarması halinde elde edeceklerine kendisinin de şaşıracağını ve bugüne kadar cesaret gösteremediği bir alanda çalışmaya başlayarak büyük başarılara imza atacağını bildirir. Kazançlı bir iş sahibi olmaya veya bir şirketin başına geçmeye de yorulur. Rüya sahibinin tüm hayatını değiştirecek gelişmeler yaşamasına ve hislerine göre hareket ederek her zaman doğru olanı seçeceğine tabir edilir. Korkulardan veya kişiyi engelleyen çekincelerden sıyrılmak manasına da gelir.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Sonuçları tahmin edilemeyen bir işe girişmek suretiyle yaşanacak hayal kırıklığının habercisidir. En yakınındaki kimselere karşı bile güven duyulmadığı, ilişkilerin zedelendiği, aşırı stres altında geçecek bir döneme haber verir. Beklenmedik, ani haberler, hastalıklar nedeni ile iptal edilen bir yolculuğu tabir eden rüya, maddi açıdan kişinin tatmin olmaması sonucunda hırsına kurban gideceğini de işaret eder.

Rüyada Jeton Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaptığı işten büyük bir tatmin yaşadığını, elindekilerle mutlu olmayı başardığını ve karşısına çıkan her fırsatı akıllıca değerlendirdiğini gösterir. Önsezilerine güvenen, hisleri ile hareket etmekte sakınca görmeyen kimselerin yüksek özgüvenlerinin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!