RuyaTabirleri.com

Rüyada Jinekolog Görmek

Rüyada jinekolog görmek, rüyayı gören kişinin içine su serpecek, kafasını rahatlatacak ve günlerini aydınlatacak olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamının düzeleceğine, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına işaret eder. Rüya sahibinin rahatlayacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine tabir edilir.

Rüyada Jinekolog Doktor Görmek

Rüyayı gören kişinin esenliğe ereceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına bu sayede çok daha eğlenceli günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibi mutlu günlere doğru emin adımlarla ilerliyor demektir.

Rüyada Jinekoloğa Gitmek

Rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak hayırlı adımlar atacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini tamamen kendi hayatına vereceğine ve bu sayede amaçlarına ve hedeflerine her geçen gün daha çok yakınlaşmış olacağına delalet eder.

Rüyada Jinekoloğa Muayene Olmak

Rüyayı gören kişinin kendisine yük olan, önünü tıkayan, mutsuz, isteksiz ve umutsuz olmasına neden olan her türlü melanetli durumdan ve uğursuzluktan kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini kötü, değersiz, çaresiz ve yalnız hissetmesine neden olan faktörlerden uzaklaşacağı ve yakasını kurtaracağı anlamına gelir.

Rüyada Kadın Doğum Doktoru Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresi için çok güzel işler yapacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine ve herkesin gözünde yüceleceğine alamet eder. Rüya sahibi hayırlı işlere vesile olacak ve çok dua alacak demektir.

Rüyada Kadın Doğum Doktoruna Gitmek

Rüyayı gören kişinin çarelere ve çözümlere kavuşacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine ve yükseleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!