RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabak Yemeği Görmek

Rüyada kabak yemeği görmek, kişinin her türlü dünya nimetinden faydalanması ve her hayaline erişmesi anlamındadır. Mevsiminde pişmiş kabak yemeği hanede ağız tadının yerinde olduğunu, her aile bireyinin keyif ve sağlık içinde, huzurlu günler geçireceğini ifade eder. Mal, mülk konusunda sıkıntı çekilmediği gibi, işlerde artışa ve her türlü rızık bolluğuna da yorumlanır. Özellikle moral, motivasyon anlamında rüya sahibinin çok olumlu etkileneceği bir döneme gireceğini de haber verir. Mevsimsiz kabak yemeği görmek ise acele etmek yüzünden kaçırılan bir kısmete daha sonra hayıflanmak, kederlenmek manasındadır. Soğuk algınlığı veya bir enfeksiyon nedeniyle yaşanacak kısa süreli ateşli hastalığa, yakınlık içinde olunan kimselerden duyulacak beklenmedik kötü bir söze de alamettir.

Rüyada Kabak Yemeği Pişirmek

Mevsiminde kabak yemeği pişirmek kişinin aile üyelerinin her türlü ihtiyaçları ile yakından ilgilenip, özelikle maddi anlamda sevdiklerini mutlu edecek bazı sürprizler hazırlayacağını bildirir. Bolluk, bereket içinde yaşarken bencil davranmayıp, bu dönemde fakir, fukaraya da el uzatıp, onların dertlerine derman olmak demektir. Mevsimsiz şekilde kabak yemeği pişirmek ağız tadının kaçmasına, aile içinde soğuk rüzgarlar esmesine, rüya sahibinin iş alanında kendisini ifade etmekte zorluk çekeceğine ifade edilir.

Rüyada Kabak Almak

Kalabalık bir pazar yerinden, mevsiminde kabak satın almak her işi yoluna koymak, özellikle düğün dernek gibi büyük planlar, programlar gereken kutlamalar için her türlü hazırlığı tam olarak yapmak demektir. Küçük bir manavdan kabak almak işlerde sabit bir gelir elde etmek ve bu gelirle kimseye muhtaç olmadan yaşamak, olgunlaşmamış kabak almak iş hayatına erken atılmak yahut eğitim esnasında çalışarak maddi olarak da iyi bir zemin elde etmek anlamındadır. Çürük kabak almak ise birinin büyük bir kusurunu, kabahatini görüp bu kimseyi ikaz etmek olarak yorumlanır.

Rüyada Kabak Yemeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Takdir edilmek, yapılan işlerle anılmak, yakın çevrede popüler olmak istemek demektir. Genellikle kendisini yeteneklerini ön plana çıkararak sunan kişilerin, onay alma, beğenilme isteğine ışık tutar. Kabak yemeği kalabalık aile özlemine veya sevilen kişilerle sık sık bir araya gelmekten hoşlanmaya da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!