RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayır demesini bilmediği için hep başkalarının seçimlerini yaşamak zorunda kalacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet edilir. Rüyada kaçırılmak, kişinin özgürlüğünün önüne geçip, onu istediği gibi yönetmeye çalışan ve kendisi üzerinden menfaat elde etmek için uğraşan kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak da kaçırıldığını görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kimseyi kırmak, üzmek ve geri çevirmek istemeyişi nedeni ile iyi niyetinin su istimal edileceğine ve kaybeden tarafın hep kendisinin olacağına alamet eder.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, kendi içinde büyük bir devrim yapacak ve artık kendi hayatını kendi yönetmeye karar verecek demektir. Rüya sahibinin kabuğunu kırması sayesinde, özgür biri olacağına ve bu saatten sonra da artık buna engel olacak hiçbir kimseye ve hiçbir olaya taviz vermemekte kesin kararlı olacağına tabir edilir.

Rüyada Kaçırılmak İstediğini Görmek

Rüyada kaçırılmak istediğini görmek, rüyayı gören kişinin akıl hocalarının çokluğuna işaret eder. Bu kimselerin rüya sahibini avucunun içine alıp, istedikleri gibi kullanmak gibi bazı kötü niyetleri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaçırılmaktan Korkmak

Rüyada kaçırılmaktan korkmak, rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan, bazı kimseler tarafından kısıtlanacağı konusunda bir takım kaygılar taşıdığına bu nedenle çevresindeki kişilere çok fazla taviz vermediğine ve onları hiçbir işlerine karıştırmadığına rivayet edilir.

Rüyada Kaçırılan Birini Görmek

Rüyada kaçırılan birini görmek, ani değişiklik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının hiç beklemediği andan değişeceği şeklinde değerlendirilir ve kişinin aklından olmayan bir şeye rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaçırıldığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hilal (14 Mart 2014 saat: 11:41)

  rüyamda sevdiğim adamla evlenmişim ve hamile kalmışım ama daha sonra eski erkek arkadaşımm beni kacırıyor hamileyken ben çocuğumu orda kaçırdığı yerde doğuruyorum karanlık bir yerde sonra ben korktum ve aydınlattılar onu alıp eşime yani şuank erkek arkadaşıma gönderdiler tabi benim öldüğümü söylediler daha sonra farklı bir insandan hamile kalmışım ama bu sefer evli değiliz ve birbirimizi çok seviyoruz bi kız çocuğumuz oluyor sonra birileriyle savaşıyor beni ve kızımı vermemek için savaşıyordu biriyle sonra uyandım daha fazla bişi hatırlamıyorum sizce neydir bu ?


 2. sıla (05 Nisan 2014 saat: 09:31)

  rüyamda ailemle birlikte bir yere gidiyorum sonra bir adam beni kaçırmak istiyor.Ben babama bağrınca adam hemen kaçtı gitti.Sonra biz fındık toplamaya gidiyoruz.Adam babama fındık getirmişti.Bana göz kırpmıştı babama söylemem için anneme kapıları kilitle demiştim ama annem beni duymamıştı.Annem kapıları adam gelince kilitledi.ama adam beni çoktan kaçırmıştı.Birden evime sihir gibi dönmüştüm.Ailem evde yoktu sonra o adam bizi bulmuştu.kapımıza geldi ben evde tektim.Bana sen dışarıda gezerken seni kaçırıcam demişti.Burdada uyandım…


 3. şerife (17 Nisan 2014 saat: 20:50)

  7aylık evliyalar rüyamda darma dağınık bi eve giriyorum yer altından ateş ve ateşin üstünde bi demir gi bisey var ona ne değerse onu kapıyor ve benimde çok önemli birseyimi kapmış o adam dan yardım istiyorum oda karşılığında benden sigara ve ilişkiye görmek istiyor ben olmaz evliyim ben diyorum fark etmez diyor çıkmaya çalışıyorum ama yanlış kapıdan çıkıyorum pesime düşüyor yakalayıp villa gibi bi eve getiriyor orda üç kadın daha var biri hamile biride benim gorumcem onlar ilişkiye girmeyi kabul ediyorlar onlar adamla ilgilenirken ben kaçıyorum yola cikiyorum yaşlı bi adamdan yardım istiyorum oda alıyor motoruna tam gidecektik yolda iki kadın ağlıyordu yaşlı amca onlarida alicakti orda uyandım


 4. şerife (17 Nisan 2014 saat: 20:52)

  7aylık evliyim rüyamda darma dağınık bi eve giriyorum yer altından ateş ve ateşin üstünde bi demir gi bisey var ona ne değerse onu kapıyor ve benimde çok önemli birseyimi kapmış o adam dan yardım istiyorum oda karşılığında benden sigara ve ilişkiye görmek istiyor ben olmaz evliyim ben diyorum fark etmez diyor çıkmaya çalışıyorum ama yanlış kapıdan çıkıyorum pesime düşüyor yakalayıp villa gibi bi eve getiriyor orda üç kadın daha var biri hamile biride benim gorumcem onlar ilişkiye girmeyi kabul ediyorlar onlar adamla ilgilenirken ben kaçıyorum yola cikiyorum yaşlı bi adamdan yardım istiyorum oda alıyor motoruna tam gidecektik yolda iki kadın ağlıyordu yaşlı amca onlarida alicakti orda uyandım


 5. Nesibe (04 Mayıs 2014 saat: 15:31)

  Ruyamda gece 11 sıralarında bar gıbı bı yere eglenmek ıcın gıdıyordum. 5 kapı vardı ben ılkını actm orası kucuk bır oda gıbıydı. Oturmaya basladım o sırada ayagımda terlık oldugunu ve uzerımınde uygun olmadıgını gordum. Hemen ordan cıktım ve eve gıtmek ıcın dolmus beklmeye basladım. Ve eve gıttım. Uzerıme yenı seyler gıyıp yıne aynı yere bara gıttım. Bu sefer kapıları karıstırıp 2. kapıyı acmıstım. Orda bı adam benı sureklı kesıyordu bende rahatsız olup 1. kapıya gırdım. Orada eglenmeye basladım. Sonra ordan cıktım benı kesen adam benı kacırmıstı. Bende nasıl olduysa ondan kurtulmustum ama bu sefer 1. kapıdan ıcerı gırdıgım odadakı adam benı kacırmaya calısmıstı. Ben yıne onun elınden kurtulmayı basarıp eve gıtmıstım yıne bara gıdecektım ama bu sefer yanıma annemı almstım. Ben yıne kapıları karıstırdım ve 5. kapıyı acmıstım orda buyuk bı ekranda erkekler futbol oynuyorlardı. Ben annemle ordan cıktım ve 1. kapıdan tekrar ıcerı gırdım ve orda hıcbısey yoktu sadecce 1 tane ıckı bardagı vardı dısarı cıktık orada anneme 2. kapıdakı adamın benı kacırdıgını soylemstım pek fazla hatırlmayorum ama ıste o tarz bısey solmıstım annem hıcbır tepkı vermeden dısarı cıktı annem o adama dık dık bakıyordu ama adam annemı umuursamıyor bana dık dık bakıyordu. O sırada ne oldugunu anlamadan 1. kapıdakı adam benı kacırmıstı. Annem polısı aramamıstı oysakı 2. kapıdakı adam polısı aramıstı cunku o benı kacırmak ıstıyordu. O adamın elınden kurtulmayı basarmıstım ve bırden bıre babammla bırlıkte arabayla karanlık bır yoldan gıdıyorduk ben gozlerımı avusturdum , ve yıne ne oldugunu anlamadan annemle bırlıkte uyuyorduk. O sırada uyanaverdım o gece de annmele bırlıkte uyumustum ve gezıden donmustum uyandıgımda annem yanımda yoktu ve tekrar uyudum. Bunun acıklaması ne ?


 6. Nihan (19 Mayıs 2014 saat: 20:27)

  Rüyamda teyzemlere gitmiştik teyzem evinde atmaca kuşu besliyordu kuş bana saldırmaya başladı. ben kovaladıkça üstüme geldi. Bunlar olurken 2 teyzem de oturmuş televizyon izliyordu salonun kapısını açtım ve kuşun içeride kalması için kapıyı kapattım. atmaca kuşunun kanadı kapıda sıkıştı ve kapıya kan bulaştı. Teyzem hâla oturmuş televizyon izliyordu. Ben o kanı bir ara temizlerim dedi. Diğer teyzem de sen uğraşma ben temizlerim dedi. Ve rüyamda değil gerçekte sen uğraşma ben temizlerim diyenle pek konuşmazdık fakat ben geçen gün gitmeden görüşürüz teyze diyip onu öptüm. Sizce bu ne anlama geliyor ?


 7. Elif (11 Ekim 2014 saat: 08:58)

  Ruyamda ailecek yolda evimize doğdu yürüyoruz,eve geldikten 5 dakika sonra ablamın yokluğunu fark ediyoruz, Sonra ben dişarı çıkıp ablamı cep telefonundan arıyorum.Telefonda bir ses ablamın telefonun manyetiginden dolayı carpılıp öldüğünü söylüyor,ben yerlere yatıp çığlıklar atıyorum büyük ablamda geliyor yanıma, Sonra ablamı yolda bir delikanlı gencin takip ettigini hatırlayınca bunu onun yapabilecegi kuşkusunda hemen o genci bulup konusuo ablami kurtarıyoruz büyük ablamla birlikte.Not:Bu ablam 2 gündür eşinden şiddet gördüğü için ayrı yaşıyorlar.


 8. huseyın (12 Ekim 2014 saat: 20:11)

  annem ve babamla geziyoruz sonra annem ve babam kayboluyor ben onları ararken bir adam gel diyordu. adam yaşlıydı ben tam yumruk atacaktım adama kolum uyuşuyor ve vuramıyorum sonra tekme atmaya çalışıyorum yine bacağım uyuşuyor sonra ben kaçıyorum kardeşim ve sevmediğim bir arkadaşım beni kovalıyorlar sonra kardeşim beni tutuyor ben ona yumruk atıyorum 1 2 kere böyle oluyor sonra beni yakalıyorlar ama baya bir koşuyoruz ve uyanıyorum lütfen bir şey söyleyin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,