RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaçtığını Görmek

Rüyada kaçtığını görmek, korunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kazadan, beladan, kötü hastalıklardan ve her türlü melanetten uzakta olacağı ile tabir edilir. Selamete kavuşmaya, kendini dine ve Allah’a adamaya, haramdan, yalandan, hileden ve fesattan kaçınmaya işaret eder. Rüyada kaçtığını gören kişi yaradanına sığınır, ona secde eder, yalnız ona el açar diye yorumlanır. Çok güzel ve hayırlı bir rüyadır, hidayet bulmaya işaret eder.

Rüyada Düşmandan Kaçtığını Görmek

Rüyasında düşmandan kaçtığını gören kişi, tüm korkularını, şüphelerini ve kuruntularını yenecek, büyük bir manevi güce kavuşacak demektir. Rüya sahibinin mutluluk ve esenlik bulması, yoluna çıkan her engeli inancı ve kudreti sayesinde aşmayı başarması anlamına gelir.

Rüyada Askerden Kaçtığını Görmek

Rüyada askerden kaçtığını gören kişi elini attığı her işte muvaffak olur diye yorumlanır. Rüya sahibi mantıklı yaklaşımları ve akılcı çözümleri sayesinde pek çok sorunu çözmeyi başarıp, galibiyete ulaşacaktır.

Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak kaçmak, sağduyulu ve soğukkanlı olmaya, sabırlı davranarak kara geçmeye işaret eder. Rüya sahibi, hırsının ve öfkesinin kurbanı olmayacak kadar mantıklı ve zeki kimsedir bu sayede de her işinden karlı çıkıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyada evden kaçtığını gören kişinin hayatından sıkıldığı anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre günlük hayattan ve ev içindeki sıradan ortamdan uzaklaşmak istiyor diye değerlendirilir. Belki de küçük bir tatil rüya sahibinin deşarj olup, moral toplamasına yetecektir.

Rüyada Kavgadan Kaçmak

Rüyada kavgadan kaçmak, rüya sahibinin bir konuyu kafasına takıp, sıkıntıdan tırnaklarını yemesi, fakat işin sonunda çektiği zahmetin ne kadar boş olduğunu görmesi anlamına gelir. Kişi çektiği zorluktan çok, boş yere hayıflanmasına ve kendine eziyet etmesine üzülecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: