RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadavra Görmek

Rüyada kadavra görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Bir işin ya da çalışmanın çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yarattıktan sonra çok kötü durumlar ve başarısız sonuçlara neden olarak ve rüyayı gören kişiye birçok maddi ve manevi zarar vererek son bulacağına alamet eder. Gerçekleşen bu son, tam olarak bir son olmamakla birlikte başlayacak olan bazı başka sorunların ve kötü durumların sebebi olabilir. Bu sebeple dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kadavra Kesmek

İş hayatında ve aile hayatında yaşanacak bazı sorunlardan ötürü ortaya çıkacak sorunların çok üzücü olaylara sebep olacağına ve rüyayı gören kişinin üzülmesine ve attığı bazı adımlardan ötürü pişman olmasına yol açan olaylara alamet eder.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine ve işlerinin geri dönülmeyecek bir şekilde zora gireceğine delalet eder.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında ortaya çıkan sorunlardan ötürü çok üzüldüğüne, ancak bu üzüntünün çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olmaması için üzerinde durmadığına, buna rağmen bu kötü durumdan ötürü ister istemez sıkıntı yaşadığına rivayet eder.

Rüyada Ceset Yakmak

İş hayatındaki başarılar ve bu başarıların vesile olduğu kazançlar yüzünden rakipleri tarafından çok kıskanılan rüya sahibinin, işlerinin kötü duruma düşeceğine ve maddi olarak zarar verici olan durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Ceset Toplamak

Rüya sahibinin, aile hayatı ilgili olarak yaşanan huzurlu ve mutlu olayların sorunlu bir duruma geleceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına ve aile bireyleri arasında kısa süreli de olsa büyük kırgınlıklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kadavra Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kadir (16 Kasım 2014 saat: 23:02)

    mrb. Öncelikle kötü bir rüyaydı.. Rüyamda evimizin içinde çeşitli insanların kadavraları bulunuyordu . rüyada yorumlanmak gerekirse babam için konlardan kan alınmış biz geniş bir aileyiz evliyim benimde aile içinde kendi aileme ait iki odam var bir kadavrada bizim odanın balkonuna atmış ablam ben burda yaşamam diyorum sıkıntılıydı sözde o gece o şekilde uyucekmişiz …. bir başka rüyamda akhisarda yaşayan bir başka kardeşimi gördüm savaş gibi bir çatışma vardı sadece benim ailemin erkekleri vardı sokakta karşı tarafı bekliyorduk kardeşim bağırıyordu kadirin eline bıçak verin diye bu ne anlama gelir……. birisinide elektirik çarpıdığını benim kurtarıdığımı yanı teması ayırdığımı gördüm hep ardı ardına gördüm aynı gece içinde altıncı hissim kuvvetlidir rüyalarımda bana birşeyler anlatmak istendiğini bliyorum ama bir türli kafam maddiyat düzünden toparlanamıyor yorumunuzu cevabınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,