RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadayıf Görmek

Rüyada kadayıf görmek, uzun vadede yorumlanırsa ağız tadı, neşe ve mutluluk içinde geçecek bir hayata, kısa vadede yorumlanırsa da rüya sahibini keyiflendirecek eğlenceli, müzikli, çalgılı ve çengili ortamlara gireceği şeklinde tabir edilir. Rüyada kadayıf görmek, şans, başarı ve zenginlik anlamına gelir. Kişi, hayatı boyunca hep hayırlı kısmetler alacak, keyif ve sefa içinde sürecek bir yaşamın sahibi olacak demektir.

Rüyada Kadayıf Yemek

Rüya sahibini üst üste mutlu edecek güzelliklerin yaşanmasına, kendisine hayır getirecek bir olayın hemen arkasında başka bir hayır gelmesine yani bir işin, diğer bir hayırlı işe vesile olmasına delalet eder.

Rüyada Kadayıf Dolması Görmek

Rüya sahibinin hayırlı ve temiz bir yola gitmesine işaret eder. Bu yol, istikbali önünde uzayıp gidecek ve kendisine büyük hayır getirecek çok güzel ve temiz bir yoldur. Rüya sahibi kendisine bolluk ve mutluluk içinde geçecek hayatın kapısını açacak olan işinin temellerini şimdiden atıyor demektir.

Rüyada Kadayıf Tatlısı Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği kişilerin iyiliği ve hayatı için gözünü hiç kırpmadan servetini bile harcayabileceğine işaret eder. Rüya sahibi için esas olan para ya da mal değil, sevdiklerinin mutluluğu ve sağlıdır.

Rüyada Tel Kadayıf Görmek

Rüya sahibinin düşündüğünden daha çabuk ve kolay kazanç elde edeceğine ve bu kazancı yeni gelir elde etmek için kullanacağına yani ticaret yapacağına tabir edilir.

Rüyada Çiğ Kadayıf Yemek

Rüya sahibinin yolunda gitmeyen ve bu nedenle de kendisine dert olan hayatının ve işlerinin iyileşeceğine ve ilerleme göstereceğine delalet eder. Kişi bu sayede hem moral bulacak hem de kendine olan güvenini kazanıp, daha kararlı şekilde hareket edecek ve istediklerine ulaşmak için çektiği zahmeti azaltacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!