RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadayıf Görmek

Rüyada kadayıf görmek, uzun vadede yorumlanırsa ağız tadı, neşe ve mutluluk içinde geçecek bir hayata, kısa vadede yorumlanırsa da rüya sahibini keyiflendirecek eğlenceli, müzikli, çalgılı ve çengili ortamlara gireceği şeklinde tabir edilir. Rüyada kadayıf görmek, şans, başarı ve zenginlik anlamına gelir. Kişi, hayatı boyunca hep hayırlı kısmetler alacak, keyif ve sefa içinde sürecek bir yaşamın sahibi olacak demektir.

Rüyada Kadayıf Yemek

Rüya sahibini üst üste mutlu edecek güzelliklerin yaşanmasına, kendisine hayır getirecek bir olayın hemen arkasında başka bir hayır gelmesine yani bir işin, diğer bir hayırlı işe vesile olmasına delalet eder.

Rüyada Kadayıf Dolması Görmek

Rüya sahibinin hayırlı ve temiz bir yola gitmesine işaret eder. Bu yol, istikbali önünde uzayıp gidecek ve kendisine büyük hayır getirecek çok güzel ve temiz bir yoldur. Rüya sahibi kendisine bolluk ve mutluluk içinde geçecek hayatın kapısını açacak olan işinin temellerini şimdiden atıyor demektir.

Rüyada Kadayıf Tatlısı Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği kişilerin iyiliği ve hayatı için gözünü hiç kırpmadan servetini bile harcayabileceğine işaret eder. Rüya sahibi için esas olan para ya da mal değil, sevdiklerinin mutluluğu ve sağlıdır.

Rüyada Tel Kadayıf Görmek

Rüya sahibinin düşündüğünden daha çabuk ve kolay kazanç elde edeceğine ve bu kazancı yeni gelir elde etmek için kullanacağına yani ticaret yapacağına tabir edilir.

Rüyada Çiğ Kadayıf Yemek

Rüya sahibinin yolunda gitmeyen ve bu nedenle de kendisine dert olan hayatının ve işlerinin iyileşeceğine ve ilerleme göstereceğine delalet eder. Kişi bu sayede hem moral bulacak hem de kendine olan güvenini kazanıp, daha kararlı şekilde hareket edecek ve istediklerine ulaşmak için çektiği zahmeti azaltacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kadayıf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. senay (29 Nisan 2015 saat: 21:40)

    Kermes gibi bir durum var masada borekler tatlilar tepsilerle birlikte gorunuyr klasor dolabimi actigimda kare karekesilmis irmik tatlisi ile kadayif tatlisi gordum o an cok canim cekti ve mutfaga catal ile tabak almaya gittim geldigimde kadayif tatlisi bitmis irmik tatlisinin ortasinda bir dilim kadayif tatlisi goruyrum ve tabagima aliyrum paketleyip eve gitmek uzere cikiyruz burodan bir kiz bir erkek ark add asla elimizde pasta ve coreklerden paketlerle yola koyuluyruz erkek abimiz benim surda isim var diyip gidiyr kiz ark add asla devam ederken yolumuza pazaryeri gibi biryere geliyruz hemen ust kismin da karakol yada asgariye bir ywr beliriyr karsisinda cay ocagina girip o abimizi ariyoruz kucuk kizim rahatsizlandi ben acildeyim 5 dk yaninizdayim diyor ve karsimizda beliriyr fakat bu def add a kiz arkadasimi kaybediyrum eve geldim kiz arkadasi evde goruyum ve saatimin sesine uyaniyrum

  2. Mehmet (10 Ocak 2015 saat: 10:35)

    Ruyamda yere cekirdek kabugu dökülmüş.Ben o yere dökülen cekirdek(aycekirdegi)kabuklarini toplarken normalde konusmadigim sevdigim kız(eski sevgilim) yanima geligor sen niye topluyosun diyor ve toplamaya basliyor sonra tabaga koyarken tekrar dökuyor ve beraber tekrar topluyoruz

  3. basak (31 Aralık 2014 saat: 01:04)

    ruyamda kadayif tatlisi yiyorlarmis cok azkalmis bizim evde insanlar yemis , bende istedim yemek vermek istemediler cok az bir kucuk tabaga koydu birisi verdi bende bu cok azdedim gonulsuz verdiler, amcamin oglu gel dedi almaya gidelim kadayif bende hemen elimdekini oraya koydum, yemedim kadayif almaya gittim amcamin ogluyla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,