RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadeh Görmek

Rüyada kadeh görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin sürpriz, yeni ve güzel gelişmeler yaşayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, kısmetlerinin bol olacağına işaret eder. Kişinin hayırlı ve uğurlu olacak kararlar alacağına, akıllı adımlar atacağına, isteklerini gerçekleştirmek için karşısına çıkacak yolları en doğru şekilde kullanmayı başaracağına alamet eder. Bu rüya hem başarı, hem mutluluk hem de huzur anlamına gelir ve rüya sahibinin güzelliklerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kadeh Tokuşturmak

Rüyada kadeh tokuşturduğunu gören kişinin kafa karışıklığından ve bulanıklığından kurtulacağına, hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Hayatın kolaylaşması ve kişiye destek olacak insanların sayısının artması anlamına gelir.

Rüyada Kadeh Kırmak

Rüyada kadeh kırmak ya da kadeh kırdığını görmek iyi değildir. Kişinin başına kötü olaylar geleceğine ve bazı acı olaylar yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin kariyerinin sarsılacağına, işlerinin bozulacağına ve gelir kaynaklarının yok olacağına delalet eder.

Rüyada Boş Kadeh Görmek

Rüyada boş kadeh görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği ve güvendiği kişilerin aracılık edeceği bir gönül işine sıcak bakacağına ve bu kararın da kendisine hayır ve uğur getireceğine ve Allah’ın kendisini utandırmayacağına işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına alamet eder. Kişinin, kavuşmayı çok istediği kişiyle nihayet hayatını birleştireceğine ve onunla hayatının sonuna kadar çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada İçki Bardağı Görmek

Rüyada içki bardağı görmek, eğlenceye, keyfe, dostlarla bir araya gelmeye, çok çalışmaya ama kazancını da tabir yerindeyse krallara layık şekilde harcamaya tabir edilir. Rüya sahibinin dertleri kafaya takmadığına ve mümkün olduğunca eğlenmeye baktığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: