RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadife Görmek

Rüyada kadife görmek, rüya sahibi, iyi huylu ve yumuşak kalpli bir kişi olduğu için insanlar tarafından çok sevildiğine, her zaman el üstünde tutulduğuna, başı sıkıştığı zaman yardımına koşacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok üst mevkilere geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kadife Kese Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına ve her geçen gün çok daha büyük ses getireceğine işaret eder.

Rüyada Kadife Elbise Görmek

Uzun zamandan beri iş hayatında büyük zorluklar yaşamış olan rüya sahibinin, artık atacağı adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına ve el attığı her işte daha büyük bir üne sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Kadife Kumaş Görmek

Yakın bir zaman içinde rüyayı gören kişinin, çok büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, bu teklif ile çok kazançlı bir işin başına geçeceğine, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına ve gün geçtikçe daha iyi bir konuma yakınlaşacağına işaret eder.

Rüyada Kadife Çiçeği Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına ve çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Kadife Perde Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında üzüntü verici olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kadife Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ümit (14 Nisan 2014 saat: 12:53)

    rüyamda ablamın eşinin köyünde büyük bir bahçede ablamın çocukları ile oturuyoruz. yerler toprak ve bir kaç tane çok büyük ağaç var ancak dallarında yaprak yok. o ağaçlardan birisinin dibinde erkek yiğenim duruyor (kendisi evli ve çocuğu yok) eniştem elinde ağ şeklinde bir şey tutuyor ve o ağacın üzerine fırlatıyor. ağacın dallarının üzerine yerleşti ve her birinin ucunda beyaz açık yeşil renginde top lahanası oldu. ben seviniyorum. yiğenime en uçtaki büyük olmuş koparalım diyorum. orada uyandım..

  2. ümit (14 Nisan 2014 saat: 12:49)

    rüyamda bir köy evinde yiğenimle (bayan ve evlidir) birlikte mutfak olduğunu düşündüğüm bir odadayız yerler mozaik kaplı ve hiç bir eşya yok. muftağın içinde bir kapı ile yan tarafta oda var. odada evin sahibi yaşlı bir kadın yerde oturuyor. yiğenim kadına kızmış ve yerde duran biri kalaylı metal tabak biri de beyaz porselen minik pembe çiçek desenli tabaklardan porselen olanı yere vurup ikiye bölüyor. sonra camdan dışarı eğilip yan tarafa bakmak istiyor. ancak pencerenin dışında lacivert parlak kadife perde çekilmiş dışarısı görünmüyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,