RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, içgüdülerin söylediklerine fazla takılmaya ve bu nedenle de bir türlü şüpheden ve endişeden kurtulamamaya yorulur. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören kişinin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Temizlemek

Rüyada kadın cinsel organı temizlemek, rüya sahibinin sevdiği birine müjdeli bir haber vereceği ya da sürpriz yapacağı anlamına gelir. Kişi, kendi imkânları doğrultusunda çok değer verdiği birini mutlu etmek için ona güzel bir jest yapacak demektir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Öpmek

Rüyada kadın cinsel organı öpmek, rüyayı gören kişinin birine karşı samimiyetsizlik yapacağına sırf ona iyi görünebilmek için olmayacak bir şeye olur vereceğine tabir edilir. Kişi daha sonra bunun pişmanlığını yaşayacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organında Kıl Görmek

Rüyada kadın cinsel organında kıl görmek, rüyayı gören kişinin malından ve parasından yemek için kendisine yakın durmaya çalışan kimselerin varlığına işaret eder. Bu kişilerin amacı rüya sahibinin sırtından kazanç elde etmek ve geçim sağlamaktır.

Rüyada Kadın Cinsel Organına Dokunmak

Rüyada kadın cinsel organına dokunmak, rüya sahibinin dostlarından birinden göreceği destek sayesinde iş sahibi olacağına, bu sayede kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajina görmek, hayırlara alamet eder ve kişinin içine su serpecek haberler alacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına böylece elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Vajinada Kan Görmek

Rüyada vajinada kan görmek, güze huylar edinmeye, hataları eskide bırakmaya, iyi ve doğru olana yönelmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Dilek (03 Ocak 2014 saat: 06:35)

    Ben 27 yasinda dul bir bayanim. Birgun ins evlenip cocuk sahibi yani anne olmak istiyorum. Fakat dun gece kotu bir ruya gordum. 2 hafta once apanditisden aleliyat oldum ve sonrasinda bana dedilerki yumurtaliklarin enfeksiyon kapmis. Anne olamam diye cok korktum. Bu artik nasil bilinc altima yerlestiyse dun gece ruyamda hastanedeyim doktor karnimi kesip ic organlarimi temizlemek zorunda kaldigini soyledi. Sanki puzzle gibi organlarimi cikartip temizleyip tekrar icime yerlestirdi. Bir sure sonra kanamam oldugunu fark ettim. Bir baktim yumurtaligim icimden akmis sanki adet gormusum gibi kan ile beraber akiyo yattigim yataga. Yataktan kalkip o halimle doktoru tekme tokat dövüyorum cabuk organimi geri yerine koy yoksa anne olamicam diyorum. Bu ruya ne anlama geliyor?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,