RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadın Göğsü Görmek

Rüyada kadın göğsü görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen kız çocuklarına ve evlada yorumlanır. Bu nedenle rüyayı gören bekarsa kısa sürede evlenir ve bir kız çocuğuna sahip olur. kadın göğsünü bir erkek görse eşinin hamile olması anlamına gelir. Bazen de bu rüya hizmetkarlara işarettir. Rüyayı gören kendisine hizmet edecek kişiler bulur veya dünya hayatında bazı yardımcılar edinir.

Rüyada Süt Dolu Kadın Göğsü Görmek

Bu rüya tamamen hayırlı ve bereketli bir döneme işaret eder. Süt dolu kadın göğsü her anlamda bolluk ve bereket yaşayacağınızın işaretidir. Bu rüyayı gören eğer herhangi bir beklentisi varsa buna en kısa zamanda kavuşur. Bazen de böyle bir rüya rızkın bollaşmasına, hoş bir geçime, rızkınızı kolay yollardan temin etmeye, kadına veya kız çocuğuna da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadın Göğsünden Süt Akması

Bir kadının göğsünden süt aktığını görmeniz bolluk ve berekete işarettir. Bu rüya gören kişinin dünyevi fazlalıklarına, elde edeceği çok miktarda mala ve mülke; para kazanmaya, iş hayatında başarıya, yapacağınız birtakım girişimlerden sonra yüksek bir mevkiye gelmenize, insanlar arasında güzel bir isimle anılmanıza delalet eder.

Rüyada Erkeğin Göğsünden Süt Gelmesi

Bir erkek rüyasında göğsünden süt geldiğini görürse, bekarsa evlenir evliyse bir çocuğu olur. Bu rüya o erkek için dünya hayatında izzete, şerefe, şan ve şöhrete delalet etmektedir. Bazen de böyle bir rüya para biriktirme ve bu paralarla yatırım yapma anlamına da gelmektedir.

Rüyada Göğüsten Başka Bir Göğüs Çıkması

Bu rüyayı gören kimsenin rızkı artar. O sene bolluk geçer ve isteklerine kavuşur. Zenginliğin ve servetin göstergesi olan bu rüya, aynı zamanda insani yönden kıymetin artmasına, istenilen mevkiye yükselmeye, kişilerin beklentilerinin en güzel şekilde gerçekleşmesine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!