RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek Görmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, kendisinden yardım göreceğiniz güçlü ve iyi niyetli bir adamdır. Bazı âlimlere göre ise ticaret hayatında başarıyı yakalamaya, iş yaşamında olumlu gelişmelere, kazanılacak zenginliğe, oldukça yüksek kazanç getirecek girişimlere, aşk hayatına, gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, yakın zamanda iyi bir kısmetin gelmesine işarettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya rahatın bozulup sıkıntıya düşme, sağlığın kaybedilmesi, beklemediği yerden gelecek mala umduğunu bulamamaya, iş hayatında yaşanacak zorluklar anlamına gelir.

Rüyada Genç Birini Öpmek

rüyada genç birini öpmek alınacak müjdeli ve iyi bir haberdir. Bu rüyayı gören kişi her anlamda mutlu olacağı bir sene geçirir. Genç bir kimseyi öpen kişi umduğuna ulaşarak her anlamda rahatlar. Yaşlı bir kimseyi öpmek ise özür dilemeye, insanların ayıplayacağı hareketlerde bulunmaya, pişmanlığa bazen merhamete göstermeye işarettir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyasının sevdiği kişiyi öpenin bu rüyası hayırlı sayılır. Eğer sevdiğinizi ağzından öpüyorsanız para kazanmaya, yanağından öpmek iş hayatında başarıya işarettir. Bu rüya aynı zamanda o kişiden göreceğiniz fayda ve menfaattir. Bu rüyayı gören kişi sevdiğinden bazı yardımlar görerek sıkıntılarını giderir.

Rüyada Bir Çocuk Öptüğünü Görmek

Rüyasında bir çocuğu öpen onun anne veya babası ile dost olur ve onlardan bazı yardımlar görür. Kendi çocuğunu öpmek ise mal ve hayırlı kazançlar elde ederek sevinç ve iyiliğe ulaşmaya, çocuğunun kendisini öptüğünü görmek ise o çocuğun hayırlı bir evlat olarak yetişmesine, anne babasına ihsanda ve iyilikte bulunmasına işarettir.

Rüyada Bir Âlimi Öptüğünü Görmek

Bu rüyayı gören ilim öğrenir ve bu ilminden herkes faydalanır. Bazen de bu rüya Kuran okumaya ve ibadete işarettir. Rüyada âlim öpen kişi sıkıntılarından kurtulur, eğer öğrenci ise okulunda ve öğreniminde başarılı olarak yükselir. Bu rüyayı gören eğer işsizse iş sahibi olur; maddi sıkıntıları varsa eline bir miktar para geçer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sebi (23 Aralık 2016 saat: 03:36)

    Merhabalar rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim,,rüyamda eşim beni gözümün önünde aldatıyordu,hemde bir kaç kızla,bişeyler içip eğleniyorlardı,ben de karşısundaydım ama beni hiç umursamıyordu,ve hayatından çıkmamı söylüyordu,bende çok çaresizdim cok üzülüp ağlıyordum,ablam yanımdaydı,ona karşıda Utanç duymuştum, eşimin yaptıklarına rağmen onu bırakıp gitmek istemiyordum,rüya değil gerçek olsaydı öldürürdüm eşimi,asla böyle rahat olmazdım yani,sonra artık beni istemiyor diye hayatından çıkmaya karar verip gidiyorum ama gidecek yerim yok,birden Peşime Düşüyor Koşarak gitmemi istemiyor,kendimi saklıyorum gözünün önündeyim ama beni görmüyordu

  2. Ayşe (11 Mayıs 2016 saat: 07:42)

    Konuştuğum çocuğun evindeydim her şey çok güzeldi annesi ile konuşuyorduk bir anda annesi beni terslemeye başladı ve evden gitmemi söyledi giderken sokaktaki her yerde iz bıraktım konuştuğum çocuk arkamdan ağlıyordu kardeşide benim geri dönmem için ağlıyordu

  3. beyza (14 Mart 2015 saat: 10:20)

    sevdiğim çocuğun herkes tarafından çok ahlaksız ve kötü bir insan olduğu kabul edilmiş bir eski sevgilisi var. 3 yıl oldu ayrılalı. şu sıralar o kız sevdiğim çocukla yine bi iletişime girme cabalarindaydi. ben de rüyamda sevdiğimle ikimizin biraz hasta olduğumuzu birlikte ranzada altlı üstlü yattigimizi sonra bizim eve geldiğimizi gördüm. bizim evde onu iyice iyilestirdim, tam toparlaniyordu gitme vakti gelmişti. o sırada kapı çaldı o kız geldi. çocukla birlikte gitmek istiyormuş. ben hayatta izin veremezdim buna.önüne geçtim çocugun beline sarildim dur gitme sakın falan dedim. o da tamam gitmiyorum der gibi sakinleştirici bir hareket yaptı. ayni gece deannem benim o çocuğa sarılmak için kollarını açtığını ama onun donup başkasına sarıldığını ve benim uzuldugumu görmüştü. ne anlatıyor bu? lütfen bir şey deyin. teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,