RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek Görmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, kendisinden yardım göreceğiniz güçlü ve iyi niyetli bir adamdır. Bazı âlimlere göre ise ticaret hayatında başarıyı yakalamaya, iş yaşamında olumlu gelişmelere, kazanılacak zenginliğe, oldukça yüksek kazanç getirecek girişimlere, aşk hayatına, gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, yakın zamanda iyi bir kısmetin gelmesine işarettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya rahatın bozulup sıkıntıya düşme, sağlığın kaybedilmesi, beklemediği yerden gelecek mala umduğunu bulamamaya, iş hayatında yaşanacak zorluklar anlamına gelir.

Rüyada Genç Birini Öpmek

rüyada genç birini öpmek alınacak müjdeli ve iyi bir haberdir. Bu rüyayı gören kişi her anlamda mutlu olacağı bir sene geçirir. Genç bir kimseyi öpen kişi umduğuna ulaşarak her anlamda rahatlar. Yaşlı bir kimseyi öpmek ise özür dilemeye, insanların ayıplayacağı hareketlerde bulunmaya, pişmanlığa bazen merhamete göstermeye işarettir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyasının sevdiği kişiyi öpenin bu rüyası hayırlı sayılır. Eğer sevdiğinizi ağzından öpüyorsanız para kazanmaya, yanağından öpmek iş hayatında başarıya işarettir. Bu rüya aynı zamanda o kişiden göreceğiniz fayda ve menfaattir. Bu rüyayı gören kişi sevdiğinden bazı yardımlar görerek sıkıntılarını giderir.

Rüyada Bir Çocuk Öptüğünü Görmek

Rüyasında bir çocuğu öpen onun anne veya babası ile dost olur ve onlardan bazı yardımlar görür. Kendi çocuğunu öpmek ise mal ve hayırlı kazançlar elde ederek sevinç ve iyiliğe ulaşmaya, çocuğunun kendisini öptüğünü görmek ise o çocuğun hayırlı bir evlat olarak yetişmesine, anne babasına ihsanda ve iyilikte bulunmasına işarettir.

Rüyada Bir Âlimi Öptüğünü Görmek

Bu rüyayı gören ilim öğrenir ve bu ilminden herkes faydalanır. Bazen de bu rüya Kuran okumaya ve ibadete işarettir. Rüyada âlim öpen kişi sıkıntılarından kurtulur, eğer öğrenci ise okulunda ve öğreniminde başarılı olarak yükselir. Bu rüyayı gören eğer işsizse iş sahibi olur; maddi sıkıntıları varsa eline bir miktar para geçer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: