RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın memesi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı işlere gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine ve Allah’ın sevgili kulları arasında girdiği için tüm kötülüklerden korunacağına işaret eder.

Rüyada kadın memesi görmek, rüya sahibinin, her daim yanında olan derdini ve sıkıntısını paylaşan, üzüldüğünde üzülen sevindiğinde sevinen bir arkadaşa sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Kadın Memesi Emmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına ve çok güzel ve refah içinde bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kadın Memesi Ellemek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde etmek için çeşitli çalışmalar yapacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine delalet eder.

Rüyada Kadın Memesi Yalamak

İş hayatında yeni bir adım atıp yeni bir işe giren rüya sahibinin, ilk zamanlarda yaptığı çalışmalardan beklediği kadar kazanç elde edemeyeceğine, bu yüzden çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak daha sonraki çalışmalarda bu durumun düzeleceğine rivayet eder.

 Rüyada Kadın Memesi Okşamak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük adımlar atmadan önce yapacağı çalışmalar ile iş için yapılan hazırlıkların yeterli olup olmadığını gözden geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,