RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadir Gecesi Görmek

Rüyada kadir gecesi görmek, tövbelerin ve duaların kabulüne, şifaya ve kurtuluşa kavuşmaya alamet eder. Kişi, hayırlara vesile olacak, kendisine uğur ve şans getirecek işlere soyunacak, beklediği hedefi tutturacak ve bütçesini genişletecek demektir. Kısmetin bol olacağına ve rüya sahibinin işlerinin açılacağına işaret eder. Rüyada kadir gecesi görmek, dünya hayatından yana aradığını bulmaya ve ahiret hayatı için de hayır işleri yapmayı unutmamaya rivayet edilir.

Rüyada Kadir Suresi Görmek

Rüyada kadir suresi görmek, sağlık ve mutluk içinde geçirilecek ömre, başarıdan başarıya koşmaya, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmaya, nüfuslu kişi olmaya, saygıdeğer makamlara oturmaya ve rahatlık içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kadir Suresini Okumak

Rüyada kadir suresini okumak da hayırlara yorulur. Ziyadesiyle mal ve ekmek sahibi olmaya, dünyanın tüm nimetlerinin tadına bakmaya ve onlardan bolca nasiplenmeye tabir edilir. Gönül rahatlığı ve lüks içinde yaşam geçirmeye yorulur.

Rüyada Kandil Gecesi Görmek

Rüyada kandil gecesi görmek, çekilen sıkıntıyı, borcu ve hastalığı kolayca atlatmaya delalet eder. İşlerin hafiflemesine, kazancın artmasına, hayatın daha yaşanılır hale gelmesine ve kişinin mutluluğa kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Mübarek Gece Görmek

Rüyada mübarek gece görmek, hayırlı haberler almaya, güzel sözler işitmeye ve helal lokma yemeye alamet eder. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağı ve hayatının güzelleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Miraç Kandili Görmek

Rüyada miraç kandili görmek garanti olacak kazanca ve ömür boyu sürecek mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin oturacağı koltuk sayesinde bundan sonra yaşayacağı rahat hayatın bozulmayacağına ve makamının sarsılmayacağına delalet eder.

Rüyada Berat Kandili Görmek

Rüyada berat kandili görmek, müjde ve sevinç anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği ve kötü günlerinin biteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!