RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafa Görmek

Rüyada kafa görmek, rüya sahibinin geleceğinin parlak, bahtının açık, yarınlarının da çok hayırlı olacağına işaret eder. Varlık ve lüks içinde yaşamaya, ün, nam ve şeref sahibi olmaya, hayallerini gerçekleştirmeye ve toplumda takdir toplayacak projeler geliştirmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, diplomalı, tahsilli ve çok kültürlü bir kişi olacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kafa Kesmek

Rüyada kafa kesmek, rüya sahibinin başarı üstüne başarı, zafer üstüne zafer elde edeceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına işaret eder.

Rüyada Kafanın Büyümesi

Bir kişi rüyasında kendi kafasının büyüdüğünü görürse, işleri yolunda gidecek, hayatı istediği gibi olacak, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklenecek, geçim sıkıntısı yaşamayacak ve ömür boyu yüzü gülecek demektir.

Rüyada Kafanın Küçüldüğünü Görmek

Rüyada kafa küçülmesi de kafa büyümesinin tam aksini söyler ve fakirleşmeye, mutsuz olmaya, varını yoğunu kaybetmeye, çok zor ve kötü günler geçirmeye işaret eder. Kişi, borç batağına düşecek ve zamanında elindekilerin kıymetini bilmediği, bu yüzden de varlığını doğru kullanmadığı için çok pişman olacaktır.

Rüyada Kafanın Bedenden Ayrılması

Rüyasında kafasının bedeninden ayrıldığını gören kişi, kurtuluşa kavuşacak demektir. Kişi, dertlerine derman olacak çareleri bulup, yeni çıkış yolları keşfedecek, başarısına mani olan canlı, cansız her şeyi hayatından uzaklaştıracak ve feraha erecektir diye değerlendirilir.

Rüyada Başını Öne Eğmek

Rüyada başını öne eğmek ya da kafayı öne eğmek, rüya sahibinin bazı şeylerin kıymetini kaybettiğinde anlayacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: