RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafada yara görmek, kişiye maddi gelirleri için tehlikeli bir duruma düşeceğini ve bunu öngörerek önlemler alması gerektiğini bildiren uyarıcı bir rüyadır. Kişinin özellikle iş yerinde amiri veya müdürü ile arasında çıkacak bir tartışma, kavga gibi nedenlerle işinden ayrılma kararı alacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine de yorumlanır. Kafasında irinli bir yara gören kişinin ailesinde ciddi bir sıkıntı peydah olur. Mahkemelik bir olay ya da ölümcül hastalıklar gibi, kişiyi çok derinden üzen ve elinden bir şey gelemeyeceği durumlarla karşılaşmak şeklinde de tabir edilir. Kafada görülen yara iktidarın sarsılması ve kişinin tüm maddi, manevi gücünü kaybedip acınacak bir duruma düşeceğine de alamettir.

Rüyada Kafasına Dikiş Atılması

Kişinin yaralanması sonucunda kafasına dikiş atıldığını görmesi, çok ciddi bir tehlikeden kıl payı, fazla zarar görmeden sıyrılacağı anlamına gelir ve aynı zamanda dikkatli olması konusunda da uyarı mahiyetinde ele alınmalıdır. Dikiş sayısı çoksa kaza gibi bir tehlikeye işaret eder. Az sayıda dikiş atıldığını görmek aile içindeki sözlü tartışmalara ve uzun süren kavgalara alamettir. Kişi rüyasında kafasına dikiş atılırken canının yandığını hissediyorsa, gerçek hayatında çok mutlu olacağı güzel bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Kafasının Kanadığını Görmek

İşlerin bozulması ve özellikle ortakla beraber çalışanların kötü bir şekilde ayrılacaklarını ifade eden rüya, aile içinde eşler arasında iktidar çatışması yaşanacağına da haber verir. Çok fazla sorumluluk alınıp, güç kaybedileceğine de işaret eder.

Rüyada Kafada Yara Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluğundan itibaren sindirilmiş ve çevresi tarafından kabul görmemiş kişilerin kendini ispatlama çabalarına işarettir. Bu rüyayı gören kimseler bilinçaltlarında daima karşılarındaki kişiden daha üstün olduklarını düşünür ve insanları aşağılayarak üste çıkmaya, iktidarlarını kanıtlamaya ve lider olmaya çalışırlar. Kafada yara görmek psikolojik olarak kişinin baba simgesinden eksik büyüdüğüne ve hayatını sürekli olarak sığınabileceği, sırtını dayayabileceği birini arayarak geçirdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: