RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek, hayırlara alamet eder. Sağlıklı olmaya, makbul olan mallar edinmeye, helal lokma yemeye, bolluğa, berekete, zenginliğe sahip olmaya ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının sona ermesi ile birlikte derin bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatına güzelliğin, rahatlığın ve konforun hakim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kafatası Kemiği Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine tabir edilir. Şifa bulmaya ve dertlerinin dermanına kavuşmaya yorulur.

Rüyada Kafatası Kırılması

Rüyayı gören kişinin şanssızlığa uğrayacağına, musibetli olaylarla karşılaşacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine, mutsuz olmasına, hayal kırıklığına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kafatasının Açılması

Rüyayı gören kişinin açık sözlü kimse olduğuna, düşüncelerini hiçbir zaman dolaylı yollardan söylemediğine bilakis cesurca doğrudan konuştuğuna, karşısındakini kaybetme pahasına da olsa kimsenin arkasından konuşmayarak, insanlara karşı son derece açık olduğuna ve dürüst davrandığına işaret eder.

Rüyada Kelle Görmek

Rüyayı gören kişinin plan ve projelerini hayata geçirerek onlardan kazanç elde etmek için hayırlı fırsatlar elde edeceğine, bunları en doğru şekilde kullanacağına, amacına ulaşmayı başaracağına bu sayede de kazancını ve huzurunu garanti altına alacağına rivayet edilir.

Rüyada Kafa Görmek

Çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çevresi geniş, ticaret sahibi, zengin ve tahsilli kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin başarıya doymayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına ve kendisi ile gurur duyacağı işler yapacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: