RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek, hayırlara alamet eder. Sağlıklı olmaya, makbul olan mallar edinmeye, helal lokma yemeye, bolluğa, berekete, zenginliğe sahip olmaya ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının sona ermesi ile birlikte derin bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatına güzelliğin, rahatlığın ve konforun hakim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kafatası Kemiği Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine tabir edilir. Şifa bulmaya ve dertlerinin dermanına kavuşmaya yorulur.

Rüyada Kafatası Kırılması

Rüyayı gören kişinin şanssızlığa uğrayacağına, musibetli olaylarla karşılaşacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine, mutsuz olmasına, hayal kırıklığına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kafatasının Açılması

Rüyayı gören kişinin açık sözlü kimse olduğuna, düşüncelerini hiçbir zaman dolaylı yollardan söylemediğine bilakis cesurca doğrudan konuştuğuna, karşısındakini kaybetme pahasına da olsa kimsenin arkasından konuşmayarak, insanlara karşı son derece açık olduğuna ve dürüst davrandığına işaret eder.

Rüyada Kelle Görmek

Rüyayı gören kişinin plan ve projelerini hayata geçirerek onlardan kazanç elde etmek için hayırlı fırsatlar elde edeceğine, bunları en doğru şekilde kullanacağına, amacına ulaşmayı başaracağına bu sayede de kazancını ve huzurunu garanti altına alacağına rivayet edilir.

Rüyada Kafa Görmek

Çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çevresi geniş, ticaret sahibi, zengin ve tahsilli kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin başarıya doymayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına ve kendisi ile gurur duyacağı işler yapacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kafatası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gravs (11 Ekim 2015 saat: 06:14)

    Öncelikle Merhabalar ben hemen rüyamı anlatayım gerçekten çok merak ediyorum ?
    Rüyada iki tane arkadaşım var okuldandı çok samimi olmadığım merhaba merhaba dediğim insan diğeri ile çok da olmasa samimiydim, hiç samimi olmadığım ormanda 3ümüzün olduğu yerde küfür ediyo ben de niye küfür ediyosun diyorum kavga çıkarmaya çalışıyo diğer az samimi olduğum olayı yatıştırıp bizi barıştırmaya çalışıyo öyleydi filan derken ben çeketimi çıkartıyorum ve aniden yumruk atıyorum bayılıyo kafasını ezmeye devam ediyorum bu arada benden uzun boylu kalıplı bi arkadaş büyük ihtimal bayılıyo onun hemen yanında bi tane kafatası var onu poşetliyorum o sırada anons geçiyo ama nerden geçiyo anlamadım radyo yok bişey yok benim olduğum yeri tarif ederek bi cinayet teşebbüsü olabilir diyo ben kaçmaya hazırlanıyorum o sırada uyanıyorum. Diğer az samimi olduğum arkadaş kavga başladığından sonra yok oluyo nerde bilmiyorum.Bu arkadaşlarla hiç sıkıntım yok nerdeyse unuttuydum bile onlar başka şehirde ben başka şehirdeyim çok şaşkınım şu an ve saat sabaha karşı 05.40 sıralarında gördüm rüyayı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,