RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş görmek, yaşanacak bir hapis olayına, hapishaneye düşmeye, kişinin özgürlüğünün elinden alınmasına işarettir. Hürriyetine zarar verecek davranışlarda bulunan rüya sahibinin çevresinde kötü insanlar olduğuna veya bir tuzağa düşüp, beklemediği bir anda kötü olaylar yaşayacağına alamettir. Her anlamda hayat kalitesinin düşmesi olarak da tanımlanabilecek olan rüya, bazen evlenilen kişinin yaptığı baskılara da işaret ettiği gibi, kişinin bu baskı neticesinde bunalıma girerek özgüvenini kaybedeceğine, asosyal bir insan haline geleceğine de tabir edilir.

Rüyada Kafesten Kuş Salıvermek

Müjdeli bir haber alan kişinin bu haber sayesinde hem kendisinin, hem de sevdiği birinin hayatına iyilikler katacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına delalet eder. Tıkanmış yolların açılacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına ve kişinin emellerine geç de olsa ulaşarak mutluluktan havaya uçacağına alamettir. Geleceğin pek çok başarıya kucak açacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına ve şansın döneceğine de tabir edilen rüya, önemli gelişmelerin yaşanacağı güzel bir dönemin habercisidir. Kuşkuların yok olacağı belirsizliklerin ortadan kalkarak, kişinin istediği gibi yolunda rahatlıkla yürüyeceğine de alamettir.

Rüyada Kafeste Kuş Öldüğünü Görmek

Kötü bir rüyadır ve tehlike işaretidir. Kaza veya büyük bir hastalığı da işaret eden rüya, hastalık neticesinde önemli bir bedensel sorunun yaşanacağına, bu durumun kişinin tüm hayatını baştan aşağı olumsuz şekilde etkileyerek değiştireceğine de alamet eder. Çıkılan yolculukların tehlikeler arz ettiğine, tanışılan kişilerin kişiye her türlü zararı verecek denli kötü niyetli olacaklarına, maddi olarak telafisi mümkün olmayan şekilde dolandırıcılık yaşanacağına ve tüm hayatın kötü bir hale gelerek kişinin içinden çıkamayacağı kadar zor bir duruma düşeceğine de alamettir.

Rüyada Kafeste Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini kapana kısılmış gibi hisseden ve çaresizlik yaşadığını düşünen kimselerin manevi çığlıklarının sembolüdür. Yalnızlık çeken ve kimseden yardım alamadığından dolayı daha da kötü hisseden kişilerin ruhsal yıpranmalarını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!