RuyaTabirleri.com

Rüyada Kafeterya Görmek

Rüyada kafeterya görmek, rahat geçecek bir hayatı işaret ederken, kalabalık bir aileye sahip olmak demektir. Eğer kişinin kendi ailesi kalabalık değilse, evleneceği kimsenin geniş bir sülalesi olur. Evli kimseler için de birden fazla evlat sahibi olarak her zaman neşe içinde geçecek bir hayatın ifadesidir. Yapılan planlarda aksamalar olmayacağını ve kişinin hayatta nasıl başarılı olacağına yönelik bilgiler edineceğini, saygı duyulan, itibar gören biri haline geleceğini müjdeler. Kalabalık kafeterya görmek maddi anlamdaki tatminin ve manevi açıdan zenginliğin ifadesi olduğu gibi, pek çok farklı ortama girileceğini, çalışma hayatının yoğunlaşacağını haber verir. Dünya seyahatine çıkmak veya bu yönde bir planlama yapmak, hazırlık içinde olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kafeterya Açmak

Henüz elde edilmek istenen başarıya ve çalışma şartlarına sahip olunmadığını ancak çok uzun sürmeyen bir zamanda rüya sahibinin kendisine sunulan bir fırsatı değerlendirerek tüm hayallerine ulaşabilecek önemli bir adım atacağını ifade eder. Yeni bir sorumluluğun altına girmek veya bir borç için sevilen birine kefil olmak manasındadır. Açık sözlü kimselerle beraber çalışılacağını ve kişiye karşı herkesin dostça bir tavır içinde olacağını, çalışma hayatında her türlü kolaylığa sahip olunacağını bildirir.

Rüyada Kafeteryada Oturmak

Hastane kafeteryasında oturmak genellikle dinlenmeyi gerektiren ve bir süre işe ara vermek zorunda kalınan sürecin işaretidir. Geçici bir rahatsızlığın tabiridir. Okul kafeteryasında oturmak ise eğitim alanında sürdürülecek bir kariyere yahut yapılacak akademik çalışmalara işaret eder. Bir iş yerinin kafeteryasında oturduğunu gören kişiler çok fazla sorumluluk alırlar ve mental anlamda yorgunluk hissettikleri için kısa bir tatile çıkarlar.

Rüyada Kafeterya Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsanları seven, esprili ve açık sözlü olmayı önemseyen bir kişiliğe sahip olunduğunu bildirir. Fevrilikten uzak, sorumluluklarının bilincinde hareket eden rüya sahibinin ilkelerinden taviz vermeden ilerlediğini, hayatını belli bir disiplinde sürdürdüğünü tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!