RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaftan Görmek

Rüyada kaftan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar ve büyük emekler vererek gerçekleştireceği projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına ve aile hayatında çok sevinçli ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kaftan Giymek

Rüya sahibinin, atacağı adımlar sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek büyük ve hayırlı mevkilerde kendisine yer bulacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına ve her attığı adım sayesinde daha sevilen ve sayılan bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada Kaftan Giydiğini Görmek

Yakın bir zaman içinde gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok hayırlı kazançlar elde eden rüya sahibinin, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve insanlar arasında sözü geçen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Kaftan Giymek

İş hayatında çok sıkıntılı dönemler geçiren rüya sahibinin, kafasını biraz olsun dağıtmak ve kendisini biraz rahat ettirmek için ara sıra eğlence yerlerine gittiğine, çeşitli sosyal aktivitelere katıldığına ve bu sayede dinlendiğine de alamet eder.

Rüyada Yeşil Kaftan Görmek

Rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerleyen, ibadetinden ve dininden taviz vermeyen, kalbini kötülükten ve dilini gıybetten ve dedikodudan uzak tutan bir kişi olduğuna, insanları hak yoluna çağırdığına ve hal ve hareketleri ile etrafındaki insanlara örnek olduğuna tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kaftan Giymek

Eğitim ve bilim alanında çok büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, yapılacak çalışmalar ile vatana, millete ve insanlığa yararlı şeyler ortaya konulacağına ve çok sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: