RuyaTabirleri.com

Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada kâğıt görmek, rüya sahibinin hayallerine ve arzularına kavuşmasına, yapmak istediklerini yerine getirme şansına sahip olmasına tabir edilir. Rüya sahibi, okumak ve diploma sahibi olmak ya da çok çalışmak sureti ile kendisi için çok önem verdiği işleri başaracak ve kariyerinde istediği noktaya gelecek demektir. Rüyada kâğıt görmek, bazen de rüya sahibinin devlet kapısındaki bir işine yorulur. Fakat rüya sahibi için bu işten elini eteğini çekmesi ve kaba bir tabirle üzerine bir bardak soğuk su içmesi gerektiği yorumu yapılır çünkü devlet kapısındaki bu işten rüya sahibine fayda yoktur diye yorumlanır. Rüyada kâğıt görmek aynı zamanda tatsız günler yaşanacağına yorulur. İşlerin planlandığı gibi olmayacağına ve evdeki hesabın çarşıya uymayacağına yorulur.

Rüyada Kâğıt Kalem Görmek

Rüya sahibinin kar zarar hesabı yapmasına ve işinde karda olduğunu görmesine işaret eder. Öte yandan da rüya sahibinin düşünceleri ve hayalleri ile planlarına yorulur. Rüya sahibi yeni iş arayışı için kafasında bazı şeyleri programlıyordur diye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıt Görmek

Her durumda hayra ve güzele delalet eder. Yeni kişilerle tanışmaya ve onlardan yanan mutluluk bulmaya, evlat sahibi olmaya, eşinden hayır görmeye yorulur.

Rüyada Kâğıda Yazı Yazmak

Hayal kırıklığı yaşamak ve bu nedenle üzücü günler geçirmek anlamına gelir. Rüya sahibi tüm ümitlerini bağlayarak kendisi için medet umduğu bir işin kendi zararına sonuçlanması nedeni ile çok sıkıntılı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Matbaa Görmek

Bazı resmi belgeleri imzalamak ve bunlarla ilgili işlerden hayır görmeye işaret eder. Rüya sahibinin icraya uğramasından ya da tazminat ödemek zorunluluğundan kurtulmasına tabir edilir. Yani rüya sahibinin eli titreyerek imza attığı bazı belgelerden kazanç sağlayarak kar etmesi anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: