RuyaTabirleri.com

Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek

Rüyada kâğıt para aldığını görmek, maddi zarara uğranılacağına işarettir. Bu rüyayı gören kimse iş girişimlerinde başarılı olamaz veya çalışma hayatında yaşayacağı zorluklardan sonra zarar eder. Rüyada kâğıt paraları alıp sayan kişi borçlu durma düşer veya eğer borçlu ise borcunu zamanında öder. Rüyada görülen kâğıt para bazen de sevinmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, gönlün ferahlamasına ve her anlamda mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Para Bastırdığını Görmek

Bu rüya kişinin güzel bir adla anılmasına yorulur. Eğer rüyada para kendisi adına bastırılmışsa, her anlamda yükselmeye, toplumun başına geçmeye, insanların kendisine itaat etmesine, büyük kalabalıkları yönetmeye, saygın bir isim kazanmaya, insanlar arasında seçilecek hareketlerde bulunmaya ve makam mevki sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Çok Sayıda Bozuk Para Görmek

Rüyada çok sayıda bozuk para gören bir kimse, insanlar arasında sıkıntı yaşayan ve toplum içinde huzursuzluk çıkaran birisi olur. Bazen bu rüya husumete, kavgaya, arkadaşı ile arasını bozmaya, dövüşe işarettir. Bazı âlimlere göre bozuk para rüya sahibi hakkında edilecek dedikodudur. Bu rüyayı gören hakkında konuşulacak hareketlerde bulunur. Bu rüya yine çok konuşmaya, faydasız sözler etmeye, insanlar içinde rezil duruma düşmeye, yerli yersiz herkesle dost olup muhabbet etmeye de işarettir.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada görülen para kesesi, kişinin mal biriktirip zengin olmasına, çocuklarına bırakacağı mirasa, zorlukla çalışıp para kazanmaya işarettir. Eğer rüyada görülen para kesesi yırtıksa kişi elindeki malını kaybeder veya fakirleşir. Rüyada para kesesinin para ile dolu olduğunu görmek, yakın zamanda eline çokça para geçmesine, oldukça güzel ve ferah geçecek bir hayata, herkesin imreneceği bir yaşama kavuşmaya bazen de eldekini kaybetmeye, verilen sözlere, yeminini bozmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!