RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kağıt Para Bulmak

Rüyada kâğıt para bulmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin maddi imkânlarının her geçen gün artacağına ve hayatının bolluk, bereket ve rahatlık içinde geçeceğine işaret eder. Rüyada kâğıt para bulduğunu gören kişinin, geçim derdinin ortadan kalkacağı ve bir daha hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceği bir yaşama kavuşacağı ile tabir edilir.

Rüyada Tomarla Kâğıt Para Bulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük miktarda para kazanacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, bu yatırımlar sayesinde çok hayırlı bir döneme gireceğine ve bu dönem içerisinde giriştiği her işte kar edeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok şanslı birisi olacağına ve bu şansı sayesinde en sıkıntılı anlarda bile bir çıkış yolu bulabildiğine işaret eder.

Rüyada Cebinde Kâğıt Para Bulmak

İş hayatında yaşanan güzel gelişmelerin rüya sahibinin, çok yakın akrabaları sayesinde daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve rüyayı gören kişinin bu duruma karşılık onlara yardım edip destekte bulunacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Kâğıt Para Bulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntıya düştüğü bir anda çok yüklü bir miktar para sayesinde bu sorundan kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine delalet eder.

Rüyada Deste Deste Kâğıt Para Bulmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri iş hayatında çok sıkıntılı durumlar yaşadığına, kötü ve zor dönemler geçirdiğine, bu durumdan büyük bir azim ve sabır sayesinde kurtulacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına ve çok büyük miktarda para kazanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,