RuyaTabirleri.com

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kâğıt para görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta bazı konularda çok küçük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına ancak daha sonra bu sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda normal hayata dönülüp rahat bir hayat sürüleceğine işaret edilir. Ayrıca, yaşanan sıkıntıların ardından refah içinde yaşanacağına yorulur. Böyle bir rüya gören kimsenin karşısına yakın zamanda önemli bir iş fırsatı çıkar ve eğer bu fırsatı değerlendirirse oldukça yüksek bir başarı kazanarak büyük paralar elde eder. Bazen de bu rüya kişinin yaşayacağı sıkıntılardır. Maddi anlamda borçlanmaya, zenginlikten sonra elden çıkacak bir miktar paraya, iş hayatında yaşanacak bir takım zorluklara, sıkıntı çektikten sonra ferahlamaya ve kurtuluşa ermeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Kâğıt Para Vermek

Rüyada kâğıt para vermek, iki şekilde yorumlanır. Borcu olan bir kişinin, sorunlarından ve borcundan kurtulmasına delalet edilir. Eğer borcu olmayan birisi bu rüyayı görmüş ise, yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine ve Allah katında çok sevap alacağına tabir edilir. Rüyada bir kadına veya erkeğe kâğıt para veren, eğer o insanları tanıyorsa gerçek hayatta onlara yardım edeceği bir takım işler yapar veya onlardan kendisine bir ihsan erişir. Bu rüya bazen de bir miktar para harcamaya, malını hayırlı yollarda sarf etmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Kâğıt Para Bulmak

Rüyada kâğıt para bulmak, haksız ve çalışmadan kazanılan bir para olması nedeni ile hayırlı ve güzel bir anlama gelmez. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanıp büyük bir üne kavuştuktan sonra çok kolay bir şekilde para sahibi olacağına işaret edilir. Rüyada para bulmak, şansınızın ve talihinizin açıldığının ve bir müddet de yapacağınız tüm girişimlerden oldukça güzel sonuçlar alacağınızın bir göstergesidir. Bu rüya, iş yaşamında elde edilecek başarılar ve kişiye yardım edecek bazı kimselerin varlığına işarettir.

Rüyada Kâğıt Para Kaybetmek

Rüyada kâğıt para kaybetmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı ve çok kısa süreli bir durum olarak yer alacak soruna ve bu sorunlardan kurtulmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse ya malını kötü ve hayırsız yollarda harcar veya kazandığı malı bir müddet sonra kaybeder. Kâğıt para kaybetmek bazen de bir günahtan kurtulmaya, kötü işleri terk etmeye, kendisine fayda vermeyecek ameller peşinde koşmaya, insanların huzurunu bozacak hareketlerde bulunmaya işarettir.

Rüyada Kâğıt Para Basmak

Rüyada kâğıt para basmak, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin,  kendi görevi olmadığı halde gizli işler ile ilgileneceğine ve bu yüzden çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet edilir. Bu rüya kişinin kötü amelidir. Bu rüyayı gören kimse yapacağı işlere ve hareketlere oldukça dikkat etmelidir. Çünkü para basmak, kendisinden sonra devam edecek bir günahı başlatmaya veya kötü bir eylemin yaygınlaşmasını sağlamaya işaret etmektedir. Kâğıt para basan kimse, kısa bir süre içerisinde günaha gireceği bir işin peşinden gider.

Rüyada Kâğıt Para Saymak

Rüyada kâğıt para saymak, çalışma hayatında gerçekleştirilecek bir proje ile birdenbire büyük bir başarı kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan işte çok büyük başarı kazanacak çalışmalar gerçekleştirmeye işarettir. Bazen de bu rüya boş işler peşinde koşmaya ve vaktini kendisine fayda vermeyecek eylemler içinde geçirmesine işarettir. Rüyasında para sayan kimse dünyaya ve dünya malına düşkün olur. Bu rüya, geçimini sağlarken bazı zorluklarla baş başa kalacağına, sıkıntı çektikten sonra rızkını kazanmaya, iş hayatında başarısızlıklara veya çok çalışıp çabalayıp güzel bir yere gelmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Kâğıt Para Almak 

Rüyada kâğıt para almak, hayatta çok istenen bir şeyin bir kişiden destek alınarak gerçekleştirileceğine alamet edilir. Rüyada kâğıt para alan kimse dünyanın heves ve istekleri doğrultusunda yaşar ve gününü eğlenerek ve nefsinin isteklerine uyarak geçirir. Bu rüya iş hayatında yapacağınız yatırımlara, çalışıp kazanmaya, kendisine yardım edecek güçlü ve varlıklı bir adamın varlığına ve onun sayesinde büyük bir mevkiye gelmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada görülen para cüzdanı bekârlar için güzel bir kısmete ve evlenmeye işarettir. Bu nedenle bir para cüzdanına sahip olduğunu gören kimse, yakın zamanda evlenir veya bir gönül ilişkisi yaşar. Rüyada yırtık bir para cüzdanı görmek evlilik hayatında yaşanacak olumsuzluklara, tartışmalara ve iş yaşamında bazı başarısızlıklar sonucu para kaybetmeye işarettir. Para cüzdanı evli kişiler içinse ya para veya evlattır. Bu rüyayı gören kimse eğer istiyorsa yakın zamanda hayırlı bir çocuğa kavuşur.

Rüyada Para Kemeri Görmek

Rüyada görülen para kemerinin farklı anlamları vardır. Bu rüya bekârlar için evlilik veya iyi bir kısmetin çıkmasıdır. Eğer para kemerini belinize takmışsanız, bu rüya sizin oldukça uzun süre ilim tahsili edeceğinize ve alimliğe kadar yükseleceğinize işarettir. Para kemerini denize veya yere düşüren kimse malının bir kısmını kaybeder veya parasına devlet tarafından el konulur. Para kesesinin para ile dolu olduğunu görmek, zenginleşmeye, mal sahibi olmaya, fakirlikten kurtulmaya ve eline geçecek bir miktar mala işarettir.

Rüyada Kağıt Para Harcamak

Rüyasında kağıt para harcayan kimsenin eline oldukça yüklü bir mal geçer. Bu rüya iş hayatında elde edeceğiniz çok miktarda kazanca, ferah seviyesinin yükselmesine, rahat ve lüks bir hayat yaşamaya, sağlığın düzelmesine hastalıklardan şifa bulmaya, her alanda sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya ve yakın zamanda ele geçecek mirasa yorulmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya ticarete atılmaya veya yeni bir işe girmeye yorulmaktadır.

Rüyada Çok Sayıda Kağıt Para Görmek

Rüyasında çok sayıda kağıt para gören kimse büyük bir zarara uğrar. Bu rüya tüccarlar için bazen iflas etmeye, mal kaybetmeye; memurlar için amirlerden azar işitmeye veya işini layıkıyla yapmamaya işaret olabilmektedir. Rüyada ne kadar kağıt para görmüşseniz gerçek hayatta da o kadar para elinizden çıkar. Bazen bu rüya zenginleşmeye, ferah içinde yaşamaya ve isteklerin gerçekleşmesine yorulur. Rüyada çok sayıda kağıt parayı aldığını gören kimseye kötü insanlar elinden bir sıkıntı ulaşır veya bu rüya kişinin o insanlardan dolayı zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada Para Çaldığını Görmek

Rüyasında para çalan kişi gerçek hayatta kişileri gizlice dinleyerek onlardan söz kapar. Bu rüya bazen emanete hıyanet eden, kötü bir adamın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi kendisine verilen sırları ifşa eder ve bu nedenle toplumda sevilmeyen ve saygı gösterilmeyen bir kişi olur. Rüyada para çalmak bazı alimlere göre ise kötü davranışları terk etmeye, hidayete ermeye, insanların faydasına olacak hareketlerde bulunmaya, herkes tarafından sevilmeye ve sayılmaya işarettir.

Rüyada Para Koleksiyonu Yapmak

Rüyada para koleksiyonu yapmak sizi oldukça şaşırtacak ve şok edecek olaylarla karşılaşacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse hiç beklemediği olayların içinde bulur kendini ve bunun sonucunda ikilemde kalacağı durumlar yaşar. Bazen de bu rüya kişinin mal biriktirmesine, eline geçecek paralarla yatırım yaparak akıllıca kullandığı serveti ile güzel ve rahat bir ömür sürmesine işarettir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyasında bozuk para gören kişi ya insanlar hakkında konuşur veya kendi hakkında dedikodu yapılır. Alimlerin büyük bir çoğunluğuna göre rüyada görülen bozuk para laf taşımaya ve dedikoduya işarettir bozuk para alan, hiç hoşlanmayacağı ve sıkıntı yaşayacağı bir laf duyar. Bozuk para harcayan kişi, kendisine sıkıntı verecek bir olaydan kurtulur veya rüya sahibi hakkında kötülük yapmak isteyen bir adamın hilelerini boşa çıkararak düşmanına galip gelir.

Rüyada Dilenciye Para Vermek

Rüyasında bir dilenciye para veren kimse malını ve parasını boş ve faydasız işlerde harcar. Bu rüya kötü yollara sarf edilen servete, elden çıkacak bir miktar paraya bazen de verilmeyen sadakaya yorulur. Rüyasında dilenciye para veren kişinin çevresinde daima onun kötülüğünü isteyen ama dost gibi görünen düşmanları vardır. Onlar yüzünden rüya sahibine bazı kötülükler erişir veya gerçek yüzünü gizleyen bu düşmanlar onu üzecek işler peşinde olurlar. Rüyada görülen dilenci bazen de işe yaramayan ameller peşinde ömür tüketen ve doğru yoldan ayrılan bir kimsedir. Bu nedenle dilenciye para veren böyle bir adamla arkadaş olur.

Rüyada Cebinde Para Olduğunu Görmek

Rüyada cebinden paraların dolup taştığını gören kişinin eline çok miktarda para geçer. Bu rüya kişinin fakirlikten kurtulmasına, zenginleşmesine ve maddi anlamda ferahlamasına işarettir. Rüyasında cebinde az miktarda para bulmak, bulduğu miktar kadar para kazanacağına yorulur. Cebinin delik olup paralarının yere düştüğünü gören kişinin elindeki mal ve mülk kendisine fayda vermez veya kendisinden sonra gelecek evlatları tarafından boşa harcanarak yok olur gider. Cebindeki parayı avuçları arasına alan, karlı yatırımlar sonucunda zenginleşir veya elindeki parayı hayır yollarda harcayarak, malının mülkünün bereketini artırır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: