RuyaTabirleri.com

Rüyada Kağıtlar Görmek

Rüyada kâğıtlar görmek, rüyayı gören kişinin okumaya çok hevesli, diploma sahibi olmak isteyen özellikle de yükseköğrenime çok değer veren kimse olduğuna işaret eder ve rüya sahibinin planlı, disiplinli ve düzenli bir hayatın öneminin bilincinde olarak hareket ettiğine işaret eder. Başarı, mevki, itibar, zenginlik, lüks ve konfor sahibi olmak şeklinde kabul edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıtlar Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse dirsek çürütüp, kafa yorduğu ve umut bağladığı işlerden yana yüzünün güleceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, bu durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına tabir edilir.

Rüyada Yazılı Kâğıtlar Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kendisine uğurlu olacak ve hayır getirecek yeni ticari girişimlerde bulunacak, kazançlı günler yaşayacak, önemli görevler üstlenecek ve büyük işlere imza atacak demektir.

Rüyada Renkli Kâğıtlar Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarını atacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına işaret eder ve rüya sahibinin arzularına kavuşacağına yorulur.

Rüyada Eski Kâğıtlar Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır ödeyemediği senetlerini ödemeyi başaracağına, bu sayede borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Pembe Kâğıtlar Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin boş ümitlerle oyalanacağına ve vakit kaybedeceğine alamet ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin gönül hoşluğu içinde olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!