RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahin Görmek

Rüyada kâhin görmek, gereksiz ve saçmasapan işlerle ve lüzumsuz kişilerle uğraşılmasına ve boş yere vakit harcamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin, boş, fayda sağlamayan ve hiçbir önemi olmayan sadece kısa süreli eğlencelik olarak sayılabilecek şeylerle vakit doldurmasına işaret eder. Aynı zamanda, daha önce ilişki yaşanmış birisiyle karşılaşılacağına ve yeni bir şeyler yaşanacağına ve mutlu günlerin yakın olduğuna yorulur.

Rüyada Kâhine Soru Sormak

Rüyada kâhine soru sormak, sosyal hayatta ve aile hayatında meydana gelecek sorunlara ve yaşanacak sıkıntılara karşı duyulacak üzüntüye yorulur. Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu depresyon durumuna ve bu durumdan bir türlü kurtulamamasına delalet eder.

Rüyada Müneccim Görmek

Rüyada müneccim görmek, kâhin görmekle aynı anlama gelmektedir. Yapılan işlerden fayda gelmeyeceğine ve yapılan çalışmaların sonunda elde bir şey kalmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda, toplum tarafından kabul görmüş ve yaptığı işte usta sayılabilecek kişilerle yapılacak sohbetlere işaret eder.

Rüyada Medyum Görmek

Rüyada medyum gören kişinin, yapacağı işlerde ve karşısına çıkacak sorunlarda deneyimi olan insanlara akıl danışacağına ve gerekli fikirlerinden yararlanacağına yorulur.

Rüyada Medyum Olmak

Rüyada medyum olmak, saçmasapan ve gereksiz işlerle uğraşılmasına ve sonunda herhangi bir kazanç sağlanmamasına yorumlanır. Yapılan işlerin aile içinde sorunlara, sıkıntılara ve gereksiz kavgalara ve tartışmalara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek, içinde bulunulan saçma durumların ve yaşanan küçük ve gereksiz sorunların rüya sahibinin gözünde çok büyütüldüğüne delalet eder.

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin, yalan söylediğine, yalan ve dolanla uğraştığına, dedikodu yaptığına ve halkı kandırdığına yorumlanır. Aynı zamanda, kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında ileriki zamanlar içinde yaşanacak değişimlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!