RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahkaha Atmak

Rüyada kahkaha atmak, sanıldığı gibi güzel anlamlara gelmez, sıkıntı ve zahmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi için zorlukla geçecek ve bu nedenle de sorunlardan başını kaldıramayacağı bir dönemin geleceği ile tabir edilir. Bu dönem, rüya sahibi için belki de hayatında hiç yaşamadığı kadar uğursuzluk ve musibet yaşaması anlamına gelir. Rüyada kahkaha atarak güldüğünü gören kişinin işini kaybedip, iflas edeceğine, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, hayatının alt üst olacağına işaret eder.

Rüyada Kahkahayla Gülmek

Rüyasında şen kahkahalar atarak güldüğünü ve sesinin çevrede yankılandığını duyan kişi kendisini üzecek haberler alacak ve çok üzülecek demektir. Gözyaşı dökmek anlamına gelir. Fakat eğer rüya sahibi kahkahalar sebebiyle gözlerinin yaşardığını görürse o zaman rüya tam tersi şekilde tabir edilir ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Kahkaha Duymak

Rüyada kahkaha duyduğunu gören kişi düşmanlarını çatlatıp, rakiplerini geride bırakmayı başaracak kadar önemli bir iş yapacak ve tabir yerindeyse kendisi hakkında kötü konuşan herkesin çenesini kapatmayı sağlayacak demektir.

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek, gerçek anlamı ile tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, moralini yerine getirecek olayların yaşanacağına işaret eder. Hayatın seyrinin olumlu yönde ilerlemesine tabir edilir. Eğer hayat zaten yolundaysa o halde her şeyin daha fazlasını elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyada mutlu olduğunu görmek de gerçek anlamı ile yorumlanır. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerinin düzeleceğine ve yüzünün güleceğine delalet eder. Aksiliklerin ortadan kalkması, sorunların bir bir çözülmesi ve sağlığın geri gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, sevinmek demektir. Rüya sahibinin neşesinin ve yaşam enerjisinin yerine gelmesine, kazancının artmasına, çektiği zahmetin, yokluğun ve geçim derdinin son bulmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kahkaha Atmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (16 Kasım 2014 saat: 11:11)

    rüyamda dayımın kizinin evine gidiyordum aşağıya iniyoruz apartmanın önüne ve orda neşe isminde bi kadınla tanıştırıyor beni kozmetik şeyler satıyormuş şunun fiyatı ne kadar dediğimde 600 tl diyor bana ben de kahkaha atıyorum alayci bir şekilde..pahalı olduğunu ve o kadar paraya değeceğini düşünmedigimden..sonra asansörle 9.kata çıkmak istiyorum fakat 11.kata cikiyorum asansörde tek iken yukarda dayımın kızı da yanımda oluyo geniş kocaman bi alana cikiyoruz camiye serilen halilar gibi halılar var ama geniş ferah temiz bi ortam sonra orda küs oldugum abimi de görüyorum yine konuşmuyoruz rüyamda da..bu arada kuzenimle de o büyük geniş salonun pencerelerini açıyoruz bi yandan da sohbet ediyoruz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,