RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahkaha Atmak

Rüyada kahkaha atmak, sanıldığı gibi güzel anlamlara gelmez, sıkıntı ve zahmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi için zorlukla geçecek ve bu nedenle de sorunlardan başını kaldıramayacağı bir dönemin geleceği ile tabir edilir. Bu dönem, rüya sahibi için belki de hayatında hiç yaşamadığı kadar uğursuzluk ve musibet yaşaması anlamına gelir. Rüyada kahkaha atarak güldüğünü gören kişinin işini kaybedip, iflas edeceğine, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, hayatının alt üst olacağına işaret eder.

Rüyada Kahkahayla Gülmek

Rüyasında şen kahkahalar atarak güldüğünü ve sesinin çevrede yankılandığını duyan kişi kendisini üzecek haberler alacak ve çok üzülecek demektir. Gözyaşı dökmek anlamına gelir. Fakat eğer rüya sahibi kahkahalar sebebiyle gözlerinin yaşardığını görürse o zaman rüya tam tersi şekilde tabir edilir ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Kahkaha Duymak

Rüyada kahkaha duyduğunu gören kişi düşmanlarını çatlatıp, rakiplerini geride bırakmayı başaracak kadar önemli bir iş yapacak ve tabir yerindeyse kendisi hakkında kötü konuşan herkesin çenesini kapatmayı sağlayacak demektir.

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek, gerçek anlamı ile tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, moralini yerine getirecek olayların yaşanacağına işaret eder. Hayatın seyrinin olumlu yönde ilerlemesine tabir edilir. Eğer hayat zaten yolundaysa o halde her şeyin daha fazlasını elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyada mutlu olduğunu görmek de gerçek anlamı ile yorumlanır. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerinin düzeleceğine ve yüzünün güleceğine delalet eder. Aksiliklerin ortadan kalkması, sorunların bir bir çözülmesi ve sağlığın geri gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, sevinmek demektir. Rüya sahibinin neşesinin ve yaşam enerjisinin yerine gelmesine, kazancının artmasına, çektiği zahmetin, yokluğun ve geçim derdinin son bulmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!