RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahkaha Görmek

Rüyada kahkaha görmek, kişinin çok mutlu olacağı bir döneme girdiğinin müjdesini verir. Kahkaha görmek hayatın tadını çıkarmanın, sevdiklerinle beraber olmanın ve ağız tadının yerinde olmasının işareti olduğu gibi, hasta olanların da iyileşme haberlerine delalet eder. Hayırlı ve olumlu bir rüyadır. İş konusunda kişinin hiçbir sıkıntı yaşamayacağını, özel yaşamında da çok mutlu, huzurlu biri olacağını, bekar ise güzel bir aşka başlayacağını ve hayatından memnun olacağını bildirir.

Rüyada Kahkaha Attığını Görmek

Müjdeli, sevinç doğuran bir habere işaret eden rüya, uzakta sevdikleri olanların kavuşmasının da müjdecisidir. Hiçbir sıkıntı olmadan tamamen neşeli geçecek bir ömre işaret ettiği gibi, evliliğinde sorunlar olanların huzura ereceklerini, problemlerin teker teker çözüleceğini, kişinin çevresinde herhangi bir sorun olmayacağını, maddi olarak da rahata erilmesi nedeniyle yeni planların yapılmasının gündeme geleceğini tabir eder. Kahkaha atmak aynı zamanda çocuk sahibi olmak, hamile kaldığını öğrenmek anlamına da gelir.

Rüyada Kahkaha Atanları Görmek

Kişinin başkalarının yaşamlarına özendiğini, kendi hayatında düzelmesini istediği sorunlar olduğunu ve bunun için çabalaması gerektiğini bildirir. Özellikle kıskançlık yapmamak gerektiğini vurgulayan rüya, başka kişilerin hayatına özenmek yerine daha çok çalışıp, programlı hareket ederek kişinin emellerine ulaşması gerektiğini de öğütler. Kahkaha atan kişiler tanınıyorsa gerçek hayatta o kimselerden gelecek iyi haberlere yorulur. Bilinmeyen insanların kahkaha attığını görmek ise rüya sahibinin yaptığı bazı davranışlardan dolayı küçük düşeceğine ve alay konusu olacağına tabir edilir.

Rüyada Kahkaha Görmenin Psikolojik Yorumu

Kahkaha görmek sembolik olarak kişinin rahatlamaya duyduğu özlemi ifade eder. Gerçek hayatlarında aşırı stres altında çalışan ya da çevresindeki insanlardan baskı gören, sahip olduklarından mutlu olamayan ve ideallerini gerçekleştiremediği için sürekli bir öfke halinde olan kimselerin ruh hallerini de belirtir. Mutlu olmak isteğinin, omuzlarındaki yükün hafiflemesini istemenin ifadesi olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!