RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahkül Görmek

Rüyada kâhkül görmek, rüyayı gören kişinin herkese çok sempatik gelecek ve hoş görünecek işler yapacağına bu sayede saygınlık ve sevgi kazanacağına, toplumda yükseleceğine ve kabul göreceğine işaret eder ve rüya sahibi kendisini ispat edecek adımlar atacak demektir. Rüya sahibinin başarılarının artacağı, önünün açılacağı, geleceğinin de kendisine hayır getireceği anlamına gelir.

Rüyada Kahkül Kestirmek

Rüyayı gören kişinin hem fiziksel hem de ruhsal olarak büyük ve olumlu yönde değişim göstereceğine bu durumun da başta ailesi olmak üzere yakın çevresini, dostlarını, arkadaşlarını ve komşularını memnun edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kahkül Bırakmak

Rüyada kahkül bırakmak da kahkül kestirmek gibi ele alınır ve rüyayı gören kişinin herkeste olumlu izlenim yaratacak ve güven uyandıracak bir yeniliğe gideceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına işaret eder.

Rüyada Kendine Kahkül Kesmek

Rüyayı gören kişinin en fazla kendisinden hayır göreceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine delalet eder.

Rüyada Kahküllü Saç Görmek

Rüya sahibinin bazı planları olduğuna, yeni kararlar almaya hazırlandığına, monoton giden hayatına renk, işlerine de hareket kazandırmak için bir takım düşünceler taşıdığına ve bunları uygulamanın yollarını aradığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hedeflerini daha ileriye taşıyacağı anlamına gelir.

Rüyada Perçem Görmek

Rüya sahibinin hayallerine ulaşmanın ve ideallerini gerçekleştirmenin telaşı, hevesi ve heyecanı içinde olduğuna, bunun kendisine çok iyi geleceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Perçem Kestirmek

Rüyayı gören kişinin hayatında önemli, köklü ve büyük gelişmelerin yaşanacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: