RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüyada kahvaltı görmek, günlük hayatta yaşanacak sıkıntılara ve ortaya çıkacak endişe verici durumlara yorumlanır. Rüya sahibinin, elindeki imkânlara rağmen işlerinde sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, gereksiz yere yaptığı harcamaların yaratacağı sıkıntıyı gidermek için daha fazla çalışacağına ve bu durumun yorgunluğa sebep olacağına yorulur.

Rüyada Kahvaltı Sofrası Görmek

Rüyada kahvaltı sofrası görmek, yakın bir zaman içerisinde alınacak güzel haberlere ve gelecek neşeli günlere delalet eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır haber beklediği birinden haber geleceğine yorulur.

Rüyada Kahvaltı Etmek

Rüyada kahvaltı etmek, rüyayı gören kişinin, etrafında işlerini baltalamak isteyen kişilerin olduğuna ve yakın bir zaman içerisinde kandırılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, elinde olmayan sebeplerden ötürü basiretinin bağlanacağına delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Masası Görmek

Rüyada kahvaltı masası görmek, hane içindeki bolluk ve berekete, kazanılan paranın helal olduğuna ve rızktaki artışa işaret eder. Aynı zamanda, evin bereketinin gün geçtikçe artacağına yorulur.

Rüyada Öğle Yemeği Görmek

Rüyada öğle yemeği gören kişinin, yakın bir zamanda sıkıntı yaşayacağına ve bu sıkıntının uzun bir süre devam edeceğine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanacak sıkıntıların yeni sorunlara yol açacağına işaret eder.

Rüyada Akşam Yemeği Görmek

Rüyada akşam yemeği gören kişinin, iş ve sosyal hayatında yapacağı şeyler için sakin kafayla düşünmesine, hayatında gerçekleştireceği değişiklikler için doğru hareket etmesine ve sorunlarını akılcı çözümler eşliğinde bertaraf etmesine yorumlanır. Aynı zamanda, sosyal hayattaki ilişkilerde yaşanacak beceriksizliklere yorulur.

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek, kazanılacak olan mala mülke ve nimete işaret eder. Rüya sahibinin, helal kazanç sahibi olduğuna ve işinde ahlaklı davrandığına yorulur. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta rakip olarak görülen kişiye ya da kişilere galip gelinmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,