RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahvaltı Hazırlamak

Rüyada kahvaltı hazırlamak, sizin için önemli olan bir kimse ile birlikte ortak hareket ederek çeşitli iler yapacağınıza işarettir. Bu rüya işlerinizi yoluna koyup kendinizi maddi manevi her anlamda feraha erdireceğinize, çalışma hayatında başarılara, makam ve mevki sahibi olmaya, bazı alimlere göre uzun bir yolculuğa ve bu yolculuktan hayırlarla dönmeye delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Yapmak

Rüyasında kahvaltı yapan kimse bir yolculuğa çıkar. Bu rüyayı gören kişi kendisi için hayırlı olacak bazı kararlar alır ve bu kararları uygular. Bazen de bu rüya hastalıklardan şifa bulmaya, zihnen ve bedenen sağlıklı olmaya, kişinin istek ve arzularının gerçekleşmesine, istediklerine kavuşmaya, ele geçecek bir miktar paraya ve mala yorumlanır.

Rüyada Kahvaltı Sofrası Görmek

Bu rüya sofranın durumuna göre yorumlanmaktadır. Eğer rüyanızda gördüğünüz sofra zengin bir içeriğe sahipse, gerçek hayatta da bu şekilde zenginleşmeye, mal kazanmaya ve kar elde etmeye yorumlanır. Zengin kahvaltı, maddi manevi ferahlığa, zorluklardan sonra kolaylığa ve kişinin isteklerinin gerçekleşmesine delalettir. İçinde fazla malzemenin olmadığı kahvaltı ise fakirleşmeye, bazı girişimlerinizden istediğiniz sonucu alamamanıza, maddi sıkıntılar içinde bulunmaya, bazen de cimriliğe ve insanlara yardım etmeyen bir adama yorumlanır.

Rüyada Aile İle Birlikte Kahvaltı Yapmak

Rüyasında ailesi ile birlikte kahvaltı yapan huzur ve mutluluk bulur. Bu rüya aranızdaki sevgi ve saygının artmasına; eğer evli iseniz eşinizle aranızdaki muhabbete. Bekarlar için huzurlu bir aile yuvası kurmaya. Bazı alimlere göre ise bu rüya aile ile birlikte bir yolculuğa çıkıp sağ salim geri dönmeye işarettir.

Rüyada Arkadaşları İle Kahvaltı Yapmak

Rüyasında arkadaşları ile kahvaltı yapan kimsenin gerçek hayatta da bu kişilerle olan muhabbeti artar ve aralarındaki dostluk güçlenir. Bazen de bu rüya yolculuğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: