RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahvaltı Hazırlamak

Rüyada kahvaltı hazırlamak, sizin için önemli olan bir kimse ile birlikte ortak hareket ederek çeşitli iler yapacağınıza işarettir. Bu rüya işlerinizi yoluna koyup kendinizi maddi manevi her anlamda feraha erdireceğinize, çalışma hayatında başarılara, makam ve mevki sahibi olmaya, bazı alimlere göre uzun bir yolculuğa ve bu yolculuktan hayırlarla dönmeye delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Yapmak

Rüyasında kahvaltı yapan kimse bir yolculuğa çıkar. Bu rüyayı gören kişi kendisi için hayırlı olacak bazı kararlar alır ve bu kararları uygular. Bazen de bu rüya hastalıklardan şifa bulmaya, zihnen ve bedenen sağlıklı olmaya, kişinin istek ve arzularının gerçekleşmesine, istediklerine kavuşmaya, ele geçecek bir miktar paraya ve mala yorumlanır.

Rüyada Kahvaltı Sofrası Görmek

Bu rüya sofranın durumuna göre yorumlanmaktadır. Eğer rüyanızda gördüğünüz sofra zengin bir içeriğe sahipse, gerçek hayatta da bu şekilde zenginleşmeye, mal kazanmaya ve kar elde etmeye yorumlanır. Zengin kahvaltı, maddi manevi ferahlığa, zorluklardan sonra kolaylığa ve kişinin isteklerinin gerçekleşmesine delalettir. İçinde fazla malzemenin olmadığı kahvaltı ise fakirleşmeye, bazı girişimlerinizden istediğiniz sonucu alamamanıza, maddi sıkıntılar içinde bulunmaya, bazen de cimriliğe ve insanlara yardım etmeyen bir adama yorumlanır.

Rüyada Aile İle Birlikte Kahvaltı Yapmak

Rüyasında ailesi ile birlikte kahvaltı yapan huzur ve mutluluk bulur. Bu rüya aranızdaki sevgi ve saygının artmasına; eğer evli iseniz eşinizle aranızdaki muhabbete. Bekarlar için huzurlu bir aile yuvası kurmaya. Bazı alimlere göre ise bu rüya aile ile birlikte bir yolculuğa çıkıp sağ salim geri dönmeye işarettir.

Rüyada Arkadaşları İle Kahvaltı Yapmak

Rüyasında arkadaşları ile kahvaltı yapan kimsenin gerçek hayatta da bu kişilerle olan muhabbeti artar ve aralarındaki dostluk güçlenir. Bazen de bu rüya yolculuğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kahvaltı Hazırlamak İle İlgili Rüyalar;

 1. serap (20 Ekim 2015 saat: 10:55)

  Ruyamda telefonuma. Bi msj geldi icerik olarak kotu yani òlum iskence falan yaziordu bataryayi cikartiorum telefon sanki baska biri tarafindan yonetilior kendiliginden acilior ekrana o kisinin yazdigi msjlar geliyor dayanamayip telefonu kiriyorum ama hala telefon yanip yanip sonuyor sora birden bi et parcasi gordum el buyuklugunde kirmizi et. Cokta pis kokuordu oyle cok merak ediorm

 2. nehir (04 Ekim 2015 saat: 07:30)

  Ben ruyamda bana yardım edenbir erkeğe kahvaltı yapması için bizim eve davet ettim onu yan odaya goturdukten sonra mutfağa kahvalti hazilamak için girdiğimde savaş alanı gibiydi elim çok ağır olduğu için sofrayı odaya tasiyinca o gitmişti rüyam bukadar insaallah tez zamanda yorumlarsiniz.:))

 3. cemile (01 Ekim 2015 saat: 10:41)

  Merhaba dün gece çok sevdiğim ama 2 yıl önce kaybettiğimiz kuzenim dirilmis ben bembeyaz bir odanın içinde tanıyıp tanımadığım dan emin olmadığım bir erkekle rengarenk bir koltukta oturuyorum. Birsey bekler gibiyiz sonra içeriye elinde kocaman ve oldukca zengin bir kahvaltı tepsisiyle gulerek kuzenim geliyor. Tepsi de en çok gözüme çarpan çörek otu oluyor. Kahvaltıdan sonra diğer Kuzenler ve Yengem geliyor kabak çekirdeği çiğneyerek. Yorumlarınız için şimdiden tesekkurler

 4. seda (23 Mart 2015 saat: 18:35)

  Merhaba dün gece rüyamda kahvaltı hazırlıyorum sofraya sabah güneşi vuruyor mutfak aydınlık içim huzur dolu sofrada çok güzel tereyağı var herşey var sofrada oğlumla oturuyoruz öyle uyandım yorumlarsaniz sevinirim şimdiden tesekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,