RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahvaltı Yapmak

Rüyada kahvaltı yapmak, hayırlı gelişmelere, mutluluğa, ağız tadına, keyifli, neşeli ve huzurlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi geçim sıkıntısı çekmeyecek ve rahat rahat geçineceği için rahatı da yerinde olacak demektir. Rüyada kahvaltı yapmak, hayatta hep hayırlı olanla karşılaşmaya ve kötülüklerden uzak olmaya işaret eder. Hayata dair güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sürpriz olayların olacağına delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Masası Görmek

Rüyada kahvaltı masası görmek, rızkın ve kazancın yerinde olmasına, sofradaki nimetin ve hane içindeki bereketin hiç eksik olmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında dönüm noktası sayılabilecek kadar önemli ve büyük değişiklikler yaşanacak demektir.

Rüyada Kahvaltı Etmek

Rüyasında kahvaltı ettiğini gören kişi, iyi niyetlerinin kurbanı olacak ve dost sandığı kişilere aldanacaktır. Kişi içine çekildiği kötü durumu ve ciddiyetini sonradan fark edecek o zamanda çoktan iş işten geçmiş olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kahvaltı Hazırladığını Görmek

Rüyasında kahvaltı hazırladığını gören kişinin hem sağlığı ve morali hem de kazancı yerinde olacak, rüya sahibi elindekilerle yetinmeyi bileceği için neredeyse sorunsuz bir yaşam sürecektir.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüya sahibinin işten yana şansının ve bahtının açık olmasına bu sayede de kazancının hiç eksik olamayacağına işaret eder. Kişi afiyette olacak, geçim sıkıntısına düşmeyecek demektir.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek çok makbuldür. Rüya sahibine uğur getirecek bir rüyadır. Kişinin ekmek kazanacağı kapıların kendisine kolayca açılacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, kaderinin güzel yazıldığına tabir edilir.

Rüyada Domates Görmek

Bazı rüya tabirlerine göre rüyada domates görmek, sorun, sıkıntı, zorluk ve zahmet diye yorumlanırken bazılarına göre de aksine, bol nimet, bereketli para, verimli topraklar ve karlı yatırımlar olarak değerlendirilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: