RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahve Falı Görmek

Rüyada kahve falı görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, bazen bir hile ile karşılaşır veya kendisi insanlara kötülük düşünerek onlara çeşitli hileler yapar. Bu rüya bazen de yalan sözdür, kandırmacadır, insanların arkasından konuşan ve onlara sürekli yalan söyleyerek etkilemeye çalışan fasık bir adamdır. Bazen de dünyada boş işlerle meşgul olmaya, kişinin kendisine faydası olmayacak ilim öğrenmesine veya kötü arkadaşlara da işaret eder.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakan dünyada bidat ile uğraşır veya dünyaya dalarak ahireti unutur. Bu rüya genellikle hilelere, iki yüzlü ve kötülük düşünen bir kimseye, insanların arkasından atıp tutmaya ve onlara yalan söylemeye, fenalık etmeye, verilen sözü yerine getirmemeye veya fasık insanlarla düşüp kalkmaya yorumlanır.

Rüyada Kahve Falına Bakan Kimse Görmek

Rüyada kahve falına bakan kimse, dünyada herkese yalan söyleyen münafık bir adamdır. Böyle bir kişiyi rüyasında gören dünyada da o şahsın özelliklerine benzer birisi ile karşılaşır ve ona inanır. Bu rüya gelecekten yalan haberler vermeye, büyük bir günah işlemeye, insanları doğru yoldan ayıran ve onların günaha girmelerine vesile olan kötü bir kimseye de işaret etmektedir.

Rüyada Kahve Falında Çıkan Şeyler

Bir kimse rüyasında kahve falında bazı haberlerin verildiğini görürse, bu rüya çıkan haberlere göre yorumlanmaktadır. Eğer bu haberlerde haktan bahsediliyor ve iyi şeyler söyleniyorsa, dünyada mutlu olmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, insanlar arasında güzel bir isimle anılmaya işarettir. Eğer kahve falında yalan yanlış şeyler söyleniyor ve hak inkar ediliyorsa, bu rüya sizin için hayırlı değildir. Bazı sıkıntılar yaşayacağınızın ve başınıza gelecek birtakım musibetlerin habercisidir.

Rüyada Kahve Falına Baktırmak

Rüyada kahve falına baktırmak, hilekar ve kötü bir kimse ile arkadaş olmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kahve Falı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İlayda (03 Eylül 2016 saat: 15:18)

  Rüyamda annem ve arkadaşlarınlaydın. Fal bakıyorum. Annem falını yorumladıktan sonra ben de fincanima baktım. Fincanında bi erkek yüzü vardi. Daha önce karşılaşmadığım biriydi. Daha sonra faldaki erkek yüzü birden ışık saçtı sanki ve gozumun önünde canlandı. Sanki hipnoz olmuş gibi ona bakıyodum. Diğerleri ne söylediğimde sacmaladigimi onu çok fazla kafaya taktiğimi artik pesini bırakmam gerektigini söylediler. Ben israr ettim onu gördüğünü söyledim ama beni dinlemediler. Rüyamda sanki onu önceden taniyomusum ve ona asıkmışım gibi davranıyorlardı.

 2. Mehmet Süleyman (12 Haziran 2016 saat: 10:49)

  Merhaba
  Rüyamda bir bağda dolaşıyorum ve aşık olduğum kızın annesini görüyorum ve hiç bir şey demeden bir salkım siyah üzün üzatıyor alıyorum ve yola devam ediyorum ve birde bakıyorum az ilerde aşık olduğum normalde sim siyah olan gözleri dahada bir siyah kirpikleri sürme çekilmiş gibi bana bir KAHVE FİLCANI UZATIYOR İÇNDE KOÇMAN BIR KALP. Teşekkür ederim

 3. İsmihan (02 Kasım 2015 saat: 14:23)

  Ruyamda anneme kahve fali bakıyorum fincanin ici bembeyaz sadece fincanin dibine yakin bi noktada 30 rakami var ve sap kisminda da uzun ince bir yol yolun iki noktasinda da kus figuru yolda da birileri var diyirum anneme lutfen yorumlar misiniz cok tesekkur ederim

 4. Begüm incesoylar (22 Ağustos 2015 saat: 09:20)

  22.08.2015 rüyamda mısır gibi bir yerdeydim ipucları doğrultusunda bir piramitin tepesinde bir kaplumbağa altındada bir gizli çekmece buldum ilk başta çekmece boştu daha sonra baktığımda bir fincan vardı içinde fincanı incelediğimde boştu tekrar baktığımda içinde telveden bir figür vardı figür bir firavununun komple profilden silüeti idi lakin omurilik kısmından başlayan bir uzantı ile ikinci bir kafası vardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,