RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Rüyada kahve fincanı görmek, rüyayı gören kişinin, uzunca bir süreden beri uzak bir yerden gelmesini beklediği, bu yüzden çok büyük hazırlıklar yaptığı kişinin en kısa süre içinde geleceğine ve rüya sahibinin ısrarlarına dayanamayarak kısa bir süre kalacağına ve birlikte sürekli gezip eğleneceklerine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, günlük hayatı içerisinde karşılaştığı ve tebessüm etmesine sebep olan çok güzel olaylara rivayet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Kapatmak

Rüyayı göre kişiyi çok üzecek, korkutacak ve hatta dehşete düşürecek bir olay ile ilgili bir haber alacağına alamet eder. Ve rüya sahibinin bu haberden çok etkilenip uzun bir süre etkisinde kalacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında daha dikkatli olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Kahve Fincanı Kırmak

Rüya sahibinin, çok uzun zamandan beri görmediği bir dostu ile karşılaşacağına, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Satın Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir yerden küçük miktarda bir kazanç elde edeceğine ve başka işlerden de bir miktar fayda sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Kırılması

İş hayatında ortaya çıkan sorunlar ile boğuşurken rüya sahibini bir nebze olsun rahatlatacak ve nereden geldiği belli olmayan paraya ya da mala rivayet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Hediye Etmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında sıkıntı yaşayan bir tanıdığına ya da akrabasına maddi ve manevi olarak çok büyük bir yardımda bulunarak içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulmasına yardım etmesine ve bu sayede aralarındaki dostluğun daha da sağlamlaşmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: