RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, mutluluk ve başarı demektir. Özellikle de aşk hayatında yaşanacak güzel olaylara, atılacak büyük adımlara ve alınacak önemli kararlara alamet eder. Bu rüya aynı zamanda bir beyefendi için başarı ve güç elde etmeye, gönlü boş olan bir hanım için güzel bir aşk yaşamaya, orta yaş ve üzeri bir hanım için kötü alışkanlıkları olan biriyle karılaşmasına ve ilerlemiş yaşlardaki bir erkek için de huysuzluğa yorulur.

Rüyada Acı Kahve İçmek

Rüyada acı kahve içmek, rüya sahibinin içinden gelmeden yapacağı bir hayır işine ya da iyiliğe alamet eder. Kişi, zoraki bir iş yapacak fakat bu işin gönülden yapılmayışı nedeni ile hak katında bir kıymeti olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Köpüklü Türk Kahvesi İçmek

Rüyada köpüklü Türk kahvesi içmek, rüyayı gören kişinin kalbini çarptıracak ve aklını başından alacak bir sevdaya düşecek, çok heyecanlı ve hareketli günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Sade Kahve Görmek

Rüyada sade kahve görmek, rüya sahibinin çevresinin genişleyeceği, işlerinin büyüyeceği ve ticaretinin artacağı ile tabir edilir. Kişinin hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Şekerli Kahve İçmek

Rüyada şekerli kahve içmek, rüyayı gören kişinin küçük bir tatsızlık yaşayacağına fakat bu durumun ciddi bir zarara neden olmayacağına rivayet edilir. Kişinin, ağız tadını kaçıracak fakat hayatını etkilemeyecek bir problem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Fincanda Kahve Görmek

Rüyada fincanda kahve görmek, barış ve sevgi içinde olmaya, insanlarla iyi geçinmeye, koyu sohbetlere dalmaya ve dost toplantılarında bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüyada kahve falı baktırdığını görmek, rüyayı gören kişinin hem ziyaret hem de ticaret yapacağına ve şansının açık olacağı bir dönemim geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: