RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahve İkram Etmek

Rüyada kahve ikram etmek, rüya sahibinin uzun zamandır küs olduğu bir kimseyle arasının düzelmesine, yüz yüze gelip sorunların konuşulmasına ve eski arkadaşlıklara daha çok değer vermeye işarettir. Kahve ikram etmek hoşgörü sahibi, iş yerinde çalışma arkadaşları tarafından sevilen ve sayılan biri olunduğunu, kişinin aile çevresinde de hürmet gören biri olduğunu alamet eder. Bekar bir bayan kahve ikram ederse yakın zamanda görücüsü gelir. Evli bir kadın için de eşinden alacağı güzel bir hediye veya gönül okşayan sözler duymaya delalettir.

Rüyada Kahve Pişirmek

Kişinin iletişimde güçleneceğini ve hitabetinin iyi olması nedeniyle işinde önemli bir göreve atanacağını bildirir. Özellikle yurt dışına görev için gidilmesine de delalet eder. Kahve pişiren kişi bayansa ailesinden maddi bir destek görür. Uzun yıllardır haber alınamayan bir sevilenle karşılaşmak ve haber almak anlamına da geldiği gibi, bekar kimseler için evlilik müjdecisidir. Kahve pişiren kişinin şansı yaver gider ve her işte başarı elde eder. Geleceğin kişinin hayal ettiği gibi gerçekleşeceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

Çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin gönlünden geçen isteklerine kavuşacağını, bekar ise sevdiği kişi ile mutlu bir yuva kuracağını, işsiz ise yükselip, kariyer yapacağı bir işe gireceğini bildirir. Sevinç dolu haberler alınmasına ve sevdiklerinden destek görmeye de alamettir. Hasret çekenler için kavuşma işaretidir.

Rüyada Kahve İkram Etmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin aşırı duygusal bir dönemde olduğunu, olaylara ve insanlara karşı hassas yapısı nedeni ile çok kolay kırılıp, incindiğini, kendisini değersiz ve aciz gördüğünü işaret eder kahve ikram etmek aynı zamanda yardıma ihtiyaç duyulduğunun ve özellikle sevilen kişilerin, arkadaş ve dostların desteğinin önemini vurgular. Bayanlar için evlilik arzusu olarak da tanımlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,