RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahvehane Görmek

Rüyada kahvehane görmek, can sıkıntısı, yorgunluk, halsizlik ve miskinlik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendini elinin kolunun kalkmayacağı kadar yorgun hissedeceğine, keyfinin olmayacağına, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına delalet eder. Kişi, mutsuz günler geçirecek ve sıkıntıdan ne yapacağını bilemez duruma gelecek demektir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin yiğit ve mert kimse olduğuna, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Kahvehanede Oturmak

Rüyada kahvehanede oturmak, rüyayı gören kişinin başının belaya gireceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, başarıya giden yolların kapanacağına, geçiminin zorlaşacağına ve kendisinin mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Kahvede Oyun Oynamak

Rüyada kahvede oyun oynamak, rüya sahibinin hane içinde bir takım sorunlar yaşayacağına, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu nedenle de eve hiç gitmek istemeyeceğine ve evdeki kötü ortamdan uzaklaşma gereksinimine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek üç şekilde yorumlanır. Kahve eğer şekerli ise rüya sahibinin malının ve parasının artacağına fakat huzurunun kaçacağına işaret eder. Kişi mal varlığını ah alarak, haksız yoldan elde edeceği için hayrını görmeyecektir. Şekersiz kahve içmek de zorluğa düşmeye alamet eder. Rüyada sadece kahve içmek de iyi değildir ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Kahve Pişirmek

Rüyada kahve pişirmek şans demektir. Rüyayı gören kişinin karşısına pek çok hayırlı fırsat kapısı açılacağı ve bu sayede hayatının güzelleşeceği ve kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahve Kavurmak

Rüyada kahve kavurmak, zenginlik, mutluluk ve sağlıkla geçecek ve herkesin imreneceği bir hayata kavuşmaya delalet eder. Kişinin sahip olduğu imkânların herkes tarafından imrenileceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: