RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada kahverengi at görmek, başarı ve zafer elde etmeye, çok çalışıp, inanıp karşılığını almaya ve hem maddi hem de manevi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya işaret eder. Heybetli, yiğit, mert, sözü dinlenen, adı her yerde geçen, arkası ve çevresi kuvvetli, makam sahibi bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Kahverengi At Sevmek

Dileklerin ve hayallerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki tüm engelleri ve zorlukları aşacağı, yarınlara olan umudunu hiç yitirmeyeceği ve hayatına dört elle sarılacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kahverengi At Sürüsü Görmek

Başarılı olan kimselerle bir araya gelmeye, onlarla ortaklık ve dostluk etmeye bu sayede kalıcı ve yüksek makam sahibi olmaya ve zaferler kazanmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin profesyonel ve kendi alanında eğitimli, donanımlı, tecrübeli ve bilgili kimselerle ticaret anlaşmaları yapacağına ve amacına ulaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Kahverengi Ata Binmek

Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına ve muradını alacağına alamet eder. Kişinin emeklerin karşılığında hak ettiği noktaya geleceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına ve bu durumun sadece bir dönem için değil bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada Kahverengi Atın Kovalaması

Kısmet almaya ve fırsat elde etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin eline geçecek önemli bir kazancın çok yakınlarında olduğuna ve en kısa sürede kendisini bulacağına alamet eder. Şans, bolluk, bereket, hayır, verim olarak kabul edilir.

Rüyada At Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu, güzel ve hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, işlerindeki karın artacağına, elinin bollaşacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına işaret eder. Rüyada at görmek uğur olarak kabul edilir ve daima hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,