RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahverengi Görmek

Rüyada kahverengi görmek, genel anlam itibariyle iyiye, güzele ve hoşluğa delalet eder. Ferahlığa, esenliğe ve huzura işaret ettiği gibi aynı zamanda büyük borçlardan kurtulup, kısmete kavuşmaya delalet eder. Rüyada kahverengi görmek, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden daha fazla elde etmesine, olanı ikiye katlamasına tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin çok iyi gideceği ve kendine büyük gelir sağlayacağı bir dönem geliyor demektir. Bazı rüya tabirleri kahverengiyi hoş olmayan şeyler duymaya ve şehir içinde bir yolculuğa çıkmaya tabir ederler.

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Görmek

Rüya sahibinin hem ziyaret hem de ticaret yapmak amacıyla gideceği bir yer olacağı anlamına gelir. Bu yol temiz ve aydınlık bir yoldur yani işin önünde hiçbir engel olmadığı gibi aynı zamanda kendisine şans bile getirecektir.

Rüyada Kahverengi Elbise Görmek

Rüyasında kahverengi elbise gören kişinin, resmi makamlara işi düşebilir, devlet kapısında bir işi olabilir ya da kendisi devlet kurumlarından birine resmi bir görevle atanabilir diye tabir edilir.

Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada kahverengi at görmek varlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin ileride çok zengin bir kişi olacağına, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına delalet eder. Rüya sahibi, torunlarının torunlarına dahi kalacak kadar büyük bir varlığın sahibi olacak demektir.

Rüyada Kahverengi Pantolon Görmek

Rüyasında kahverengi pantolon gören kişinin iş yerinde makamı yükselecek demektir. Rüyada kahverengi pantolon görmek, iş hayatındaki başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüya sahibi için hem kariyer hem de itibar anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi Göz Görmek

Rüyada kahverengi göz görmek, dini ve ahlakı güzel, efendi, çalışkan, soyu sopu belli, görgülü, asil ve güler yüzlü bir kimseye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!